Angle down Atgal

Vasario 17-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario 17-oji – Gavėnios pradžia. Pelenų diena.

Pirmoji diena po Užgavėnių vadinama Pelenų diena. Šią dieną bažnyčiose būdavo šventinami pelenai, gauti sudeginus praėjusių metų verbas. Pelenai barstomi žmonėms ant galvų primenant krikščionišką tiesą: „iš dulkės gimei, dulke ir pavirsi“. Pelenų paprastai tikintieji parnešdavo ir namo – namiškiams ant galvų pabarstyti. Ši diena laikoma ir pirmąja pavasario diena, mat Užgavėnių metu būna išvaroma žiema.

Nuo šios dienos prasideda gavėnios periodas, kai negalima valgyti mėsos. Jis trunka iki pat Velykų. Sakoma, kad šiuo periodu negalima valgyti mėsos, o tik tai, kas nuo Užgavėnių tarp dantų liko.

Vasario septynioliktoji, trečiadienis – 48-oji metų diena (trečioji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 317 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda;

rytoj: Bernadeta, Gendrė, Lengvenis, Kamilė, Karigaila, Simeonas;

poryt: Butmantas, Butmantė, Butmina, Butminė, Butminta, Butmintas, Butmintė, Konradas, Nida, Šarūnas, Zuzana.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.40, leidžiasi 17.28. Dienos ilgumas – 09.48.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tolerancija – geriausia religija“ (V. Hugo).

***************

Astrologinė prognozė vasario 17-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien labiausiai suksite galvą dėl materialinių, praktinių reikalų, technikos gedimų. Baiminsitės žalos. Kritiškiau vertinkite išgirstus pasiūlymus. Kelyje reikia būti ypač atsargiems, vengti rizikos. 

JAUTIS. Būsite pretenzingi ir kategoriški. Tikriausiai aršiai reikalausite to, kas jums priklauso, arba kad kiti atsakytų už savo poelgius bei darbus. Vargu ar šiandieninė jūsų pozicija bei būsena ką nors džiugins. Galite įgyti priešų.

DVYNIAI. Tai, ką mėginsite įteigti kitiems, kaip traktuosite informaciją, nebūtinai atitiks objektyvią tiesą. Turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą. Gerai apmąstykite situaciją, įsiklausykite į savo vidinį balsą.

VĖŽYS. Diena gana kasdieniška, rūpės įvairios pareigos, smulkmenos, socialinių tinklų naujienos. Stenkitės pastebėti aplinkinių privalumus, juos įvertinti. Atsargiai elkitės su informacija, technika ir kelyje.

LIŪTAS. Ši diena bus nelengva, kupina nesusipratimų, irzlumo. Jums šiandien bus sunku įtikti, daug reikalausite iš kitų ir savęs. Galite nekaip jaustis, pasireikš smulkūs negalavimai. Atsargiai su elektra bei kelyje – gresia avarijos.

MERGELĖ. Tikėtinos aktualijos, susijusios su visuomeninių, teisinių ar mokslinių klausimų sprendimu. Dėl jų ar kelionės gali kilti nenumatytų keblumų. Su nerimu lauksite kažkokių atsakymų.

SVARSTYKLĖS. Ši diena nėra palanki pasiduoti išlaidavimo pagundai, skolintis ar skolinti, finansiškai įsipareigoti. Kai kurie draugai, gerbėjai gali neišpildyti duotų pažadų, pridaryti nuostolių. 

SKORPIONAS. Jausite kai kurių žmonių priešiškumą. Būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti kaltų ir atsakingų, kartu – ir pritariančių bendraminčių. Saugokitės traumų.

ŠAULYS. Aktyviai spręsite praktinius reikalus, tačiau galite nepastebėti, kaip įkliūsite į nekokias situacijas. Galbūt sušlubuos sveikata arba gausite nelinksmą žinią. Saugokitės traumų.

OŽIARAGIS. Išgyvenimų gali sukelti vaikai, draugai, mylimas žmogus ar pan. Jeigu jums reikia dalyvauti kokiame nors renginyje, seminare, tikėtinos nenumatytos kliūtys. Pasistenkite elgtis atsakingiau ir nereikalauti neįmanomų dalykų.

VANDENIS. Nuotaika ir savijauta jūsų nedžiugins. Veikiausiai būsite dirglūs, neramūs ir pyksite dėl kiekvienos smulkmenos. Gresia rimti nemalonumai, jeigu elgsitės agresyviai, impulsyviai. Galite patekti į avarinę situaciją, patirti traumą ar sužeisti kitus.

ŽUVYS. Galite turėti problemų dėl neteisingai suprastų kitų žmonių minčių bei norų. Daug lems mokėjimas nuoširdžiai kalbėtis ir naudotis informacija. Būkite dėmesingi vaikams, artimiesiems.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite