Angle down Atgal

Vasario 15-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario 15-oji – Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena.

Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena minima nuo 2002 m. Ją minėtina diena paskelbė Tarptautinė tėvų, kurių vaikai serga vėžiu, organizacijų konfederacija (ICCCPO) 2001 m. rugsėjį Liuksemburge. ICCCPO įsteigta 1994 m. Ispanijoje.

Vasario penkioliktoji, pirmadienis – 46-oji metų diena (pirmoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 319 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis;

rytoj: Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona;

poryt: Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.44, leidžiasi 17.24. Dienos ilgumas – 09.40.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Sielvartas – iš visų mūsų jausmų patvariausias“ (O. de Balzakas).

***************

Astrologinė prognozė vasario 15-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Pasistenkite būti susikaupę ir kantrūs, nesivadovaukite vien emocijomis. Galbūt išsispręs meilės nesusipratimai ir dėl to patirsite džiaugsmo. Saugokitės infekcijų. 

JAUTIS. Slapta informacija ar puiki intuicija turėtų būti jums naudinga, nes padės išvengti nesklandumų. Pasistenkite, kad dėl jūsų pasyvumo ar patirties stokos nenukentėtų svarbūs reikalai.

DVYNIAI. Regis, jus sups dėmesys ir palankumas. Teks bendrauti su senais pažįstamais, draugais. Tikriausiai išgirsite įvairių įdomių dalykų, o gal net gausite dėmesio vertų pasiūlymų.

VĖŽYS. Tikėtina, kad vis aktyviau ieškosite naujų saviraiškos galimybių, pašaukimo. Tikriausiai šiuo metu daugiau dėmesio ir pagalbos sulauksite iš aplinkinių, bendraminčių. 

LIŪTAS. Iš užsienio gali ateiti svarbi informacija ar laukiama siunta. Pravartu mintimis peršokti toliau į ateitį, pajusti permainų dvasią. Turėtų sektis pasireikšti mokslo srityje, diskusijose, interviu.

MERGELĖ. Neblogai seksis tvarkyti reikalus, susijusius su bendrais ar svetimais pinigais, dokumentais. Dėl finansinių reikalų įmanomi preliminarūs susitarimai. Jaudins ir psichologinės bei seksualinės problemos.

SVARSTYKLĖS. Pasistenkite atsakingai tvarkyti dokumentus. Galite daug nuveikti, jeigu nesiblaškysite. Tikėtinas įpareigojantis pokalbis su dalykiniu partneriu ar konkurentu.

SKORPIONAS. Tai, ko dabar imsitės, didele dalimi darys įtakos jūsų darbų eigai. Vertėtų atvirai apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Galite pradėti sveikatos procedūrų kursą, skiepytis ir pan.

ŠAULYS. Gana gerai seksis tiems iš jūsų, kurie dirbate kūrybinį ar pedagoginį darbą. Puiki diena pristatymams ir prisistatymams. Tikėtini viliojami pasiūlymai, kuriuos galima priimti, jeigu jie nekenkia sveikatai.

OŽIARAGIS. Nelabai tikėtina, kad sugebėsite gauti viską, ko trokštate, tačiau ši diena suteiks nemažų vilčių. Jeigu nežinote, ko norite, prioritetą teikite šeimai, vaikams.

VANDENIS. Regis, teks intensyviai mokytis, tvarkyti dokumentus, sutartis, pranešimus. Galbūt teks skubiai ieškoti reikalingos informacijos, kam nors tarpininkauti ar kt. Kaip bebūtų, jums teks patirti ir šilto, ir šalto.

ŽUVYS. Šiandien galite pajusti pasitenkinimą gautais rezultatais, nusipelnytu dėmesiu Daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, detalėms. Galbūt gausite pinigų, tačiau ir išleisti jų galite nemažai.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite