Angle down Atgal

Vasarą pradėsime sportiškai

Gegužės 14 d. Visagino savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė ir administracijos specialistai lankėsi Preilių mieste, Latvijoje. Vizito tikslas – aptarti net 13 Latvijos ir Lietuvos savivaldybių suvienijusio LLI-402 projekto „Sportas kaip socialinio bendravimo forma su rizikos grupės paaugliais (risk-free)“ nuveiktus bei būsimus darbus.

Tai – Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos (ES) lėšomis finansuojamas, 2018 m. prasidėjęs dvejų metų projektas, kuriuo siekiama įtraukti socialinės rizikos paauglius ir jaunimą dalyvauti socialinėje veikloje pasitelkiant sporto kultūrą kaip priemonę socialinei įtraukčiai didinti, taip siekiant apsaugoti tikslinę grupę nuo įsitraukimo į rizikingas veiklas.

Šiame projekte taip pat numatoma gerinti gatvės sporto infrastruktūrą Visagine – jau artimiausioje ateityje prie „Atgimimo" gimnazijos bus įrengta daugiafunkcinė sporto aikštelė.

Bene svarbiausia susitikime aptarta tema – artėjančios atviros paplūdimio sporto varžybos „Ghetto Games" įvyksiančios jau birželio 1 d. Visagine. Numatoma surengti paplūdimio tinklinio, futbolo ir rankinio varžybų, subursiančių jaunuolius iš projekte dalyvaujančių 13 savivaldybių.

Po renginio varžybų dalyviai taip pat galės išbandyti smagią pramogą – drakonų valtis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite