Angle down Atgal

Varėnos pasienio rinktinė taip pat lieka dirbti Lazdijų policijos pastate

Savivaldybės merė Ausma Miškinienė susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės vadovu Virgilijumi Raugale. Susitikimo metu buvo aptarta galimybė bendrai naudotis Lazdijų rajono policijos komisariato pastatu.

Lazdijų policijos komisariato bendras plotas – daugiau kaip 5000 kvadratinių metrų. Praeito savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo pritarta Lazdijų rajono policijos komisariato pastato perėmimui savivaldybės nuosavybėn. Minėtą pastatą ketinama rekonstruoti, dalį jo pritaikyti sporto reikmėms, dalis liks administracinės paskirties patalpos. Merės nuomone, būtent šioje dalyje ir toliau gali dirbti tiek Lazdijų policijos, tiek Varėnos rinktinės pareigūnai, tiek kiti šiuo metu ten dirbantys. Bendradarbiaujant pastato išlaikymo kaštai bus tikrai nedideli, o priimtas sprendimas – ne tik ekonomiškai naudingas bet ir socialiai atsakingas.

„Ieškojome tinkamos erdvės sportuoti mūsų krašto jaunimui ir ją radome, tikiuosi, kad artimiausiu metu bus vykdoma atitinkama pastato rekonstrukcija. Projektai jau parengti. Manau, kad tokio dydžio pastate, tinkamai jį išplanavus, sėkmingai galės tilpti tiek sportuojantis šio krašto jaunimas, tiek minėtame pastate iki šiol dirbusieji. Lietuvos Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla jau pritarė mano siūlymui bendrai naudotis pastatu. Tą patį siūlau Jums ir Jūsų darbuotojams. Kviečiu niekur nesikelti ir pastatu naudotis bendrai“, – susitikime kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Varėnos pasienio rinktinės vadovas neslėpė turėjęs vilčių, kad iš pastato išsikelti nereikės, tad nesvarstydamas priėmė pasiūlymą. Jo teigimu sprendimas bendrai naudotis pastatu tikrai racionalus ir palankus visiems.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite