Angle down Atgal

Varėnoje įvyko dokumentinio filmo apie laukinę Lietuvos gamtą „Keturi metų laikai – 2“ premjera

Praėjusį penktadienį varėniškiai turėjo išskirtinę galimybę pamatyti menininkų Ričardo Anusausko ir Rūtos Žemaitienės dokumentinio filmo apie laukinę Lietuvos gamtą „Keturi metų laikai – 2“ premjerą. Tai filmo „Keturi metų laikai“, sukurto 2017 metais, tęsinys.

Dargužių k. įsikūrę menininkai daug laiko praleidžia Varėnos rajoną supančiuose miškuose, atokiausiuose mūsų rajono gamtos kampeliuose, o šis filmas – galimybė visiems prisiliesti prie paslaptingo ir taip mažai ištyrinėto gyvosios gamtos pasaulio.

R. Anusauskas ir R. Žemaitienė pasidalino savo profesine patirtimi, pabrėždami, kad šių retų paukščių ir gyvūnų filmavimas yra labai sudėtingas procesas, reikalaujantis laiko, daug paruošiamųjų darbų, įvairios patirties ir didelių finansinių resursų, taip pat ir sėkmės. Filmas skatina didžiuotis tuo, kad Lietuvos teritorijoje yra gausu paukščių ir gyvūnų rūšių bei primena, kad kiekvienas iš mūsų turime saugoti gamtą.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta padėkojo filmo autoriams už darbus, kurie turi išliekamąją vertę ir ateities kartoms. Palinkėjo dar daug kūrybinių idėjų, ištvermės ir sėkmės fiksuojant laukinės gamtos akimirkas.

Premjeros metu veikė ir R. Anusausko fotodarbų paroda.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite