Angle down Atgal

„Valstiečiai“ už uždarų durų kalbasi su J. Džiugeliu

Pranešęs apie pasitraukimą iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LŽVS) frakcijos Seimo narys Justas Džiugelis pirmadienį frakcijos kolegoms pristato pasitraukimo motyvus.

Išklausius jo argumentų, frakcijoje planuojama diskusija.

Nors buvo numatytas atviras posėdis, vėliau nutarta rengti jį už uždarų durų.

Seime vykstančiame posėdyje dalyvauja frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis, premjeras Saulius Skvernelis, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, „valstiečių“ ministrai.

Nors J. Džiugelis aiškino, kad jau nebėra frakcijos narys, Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė paaiškino Seimo statuto nuostatas, pagal kurias J. Džiugelis oficialiai nebebus frakcijos narys, kai apie tai bus pranešta artimiausiame Seimo plenariniame posėdyje. Jis rengiamas antradienį.

Pasitraukus J. Džiugeliui „valstiečių“ frakcijoje bus 54 nariai.

Kaip ELTA skelbta, pirmadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcija ketino svarstyti, ar iš jos gretų pašalinti J. Džiugelį, tačiau dar prieš posėdį parlamentaras pranešė apie savo pasitraukimą.

„Akivaizdu, kad dėl diktatoriško Ramūno Karbauskio elgesio man su „valstiečių“ frakcija - ne pakeliui. Nežinau, ar frakcija supranta, ką reiškia tokio agresyvaus žmogaus vadovavimas ir kokią įtaka tai daro žmonų pasitikėjimui Seimu ir politikais“, - svarstė politikas.

J. Džiugelis ketina prisijungti prie Mišrios Seimo narių grupės.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite