Angle down Atgal

Vairavimo horoskopas: Koks jūs vairuotojas pagal Zodiako ženklą?

Zodiako ženklas turi įtakos elgesiui įvairiose gyvenimo srityse, tad ir vairavimas taip pat nėra išimtis. Taigi, pasidomėkime, kokių Zodiako ženklų atstovai yra geriausi vairuotojai, o kurių kelyje geriau nesutikti. Tik pažvelkite į tai su humoru.

Avinas (03-21 — 04-19)

Avino ženklo atstovai – gana egoistiški, tad ir kelyje elgiasi taip pat, kaip ir kitose gyvenimo srityse. Praleisti pėsčiuosius ar kitus vairuotojus – neįmanoma misija, nes Avinai nuolat skuba, ir tikisi, kad visada bus pirmi. Šio ženklo atstovai kelyje elgiasi gana vaikiškai ir perauklėti juos praktiškai neįmanoma. Vis dėlto, Avinai nėra blogiausi vairuotojai – jie užima 10 vietą iš 12.

Jautis (04-20 —05-20)

Jaučiams labai sunku paisyti kelių eismo taisyklių. Kaip bulių veikia raudona spalva, taip ir Jaučio ženklo atstovus veikia raudona šviesoforo šviesa – jiems tiesiog sunku tverti savame kailyje, kaip norisi kuo greičiau važiuoti. Vairuodami Jaučiai gana dažnai yra irzlūs ir nepakantūs kitiems vairuotojams, tačiau prasižengimų pasitaiko retai. Jaučiai iš 12 zodiako ženklų užima septintą vietą – vairuotojai jie tokie „per viduriuką“.

Dvyniai (05-21 — 06-20)

Dvyniai yra vieni geriausių vairuotojų – iš 12 Zodiako ženklų užimantys garbingą antrąją vietą. Dvyniai yra žmonės, galintys vienu metu atlikti kelis darbus, todėl ir vairuodami jie gali sutelkti dėmesį į kelis dalykus. Vairuojant jų netrikdo įvairūs pašaliniai veiksniai, jie tuo pačiu metu gali ir kalbėti telefonu, ir bandyti pasitaisyti šukuoseną.

Vėžys (06-21 — 07-22)

Nors Vėžiai vairuoja kiek prasčiau nei Dvyniai (užima trečią vietą dvyliktuke), tačiau jie taip pat puikūs vairuotojai. Vis dėlto, šie vairuotojai turi ir vieną trūkumą – jiems labai sunku atsispirti pagundai „pypinti“. Nekantrumas – viena blogiausių šio ženklo atstovų savybių.

Liūtas (07-23 — 08-22)

Liūtai tituluojami geriausiais vairuotojais, ir visai ne be reikalo – jie paiso kelių eismo taisyklių ir pasižymi kantrybe. Šio ženklo atstovų ego yra labai didelis, tad nieko nuostabaus, kad jie ir kelyje nori būti pačiais geriausiais. Na, kartais jie nori ir pirmauti, tačiau dažniausiai atsispiria pagundai viršyti greitį.

Mergelė (08-23 — 09-22)

Mergelės visada laikosi taisyklių. Šio ženklo atstovai yra skrupulingi vairuotojai, todėl dažniausiai nedaro jokių pažeidimų. Vis dėlto, iki geriausio vairuotojo titulo yra kur pasitempti – tam tikrose situacijose Mergelės paprasčiausiai pasimeta ir bando prisiminti, kaip derėtų pasielgti. Būtent dėl šios priežasties Mergelės nepatenka į geriausių vairuotojų trejetuką ir puikuojasi ketvirtoje vietoje.

Svarstyklės (09-23 — 10-22)

Blogesnių vairuotojų už Svarstykles nėra. Geriausių vairuotojų dvyliktuke jos užima paskutinę vietą, ir taip nutinka dėl kelių priežasčių. Visų pirma, Svarstyklės neretai delsia priimti sprendimą, todėl reaguoja pernelyg lėtai. Be to, vairavimas nėra pats mėgstamiausias svarstyklių užsiėmimas, todėl kelyje šio ženklo atstovai elgiasi taip, kaip... jau pavyksta. Nors Svarstyklės stengiasi laikytis kelių eismo taisyklių, tačiau tai gana dažnai priklauso nuo jų nuotaikos.

Skorpionas (10-23 — 11-21)

Skorpionai kelyje elgiasi kaip tikrų tikriausi akiplėšos. Vairuodami šio ženklo atstovai nepasižymi kantrybe ir taip pat ne visada paiso kelių eismo taisyklių. Jei Skorpionui reikės važiuoti per raudoną šviesoforą šviesą, tai jis ir važiuos, o jei mesite į jį nepasitenkinimo žvilgsį, jis jums „papypins“ arba parodys nepadorų gestą. Geriausių vairuotojų dvyliktuke Skorpionai užima aštuntą vietą.

Šaulys (11-22 — 12-21)

Nors Šauliai mėgsta greitį, tačiau puikiai žino, kaip reikia elgtis kelyje. Jie visada įvertina riziką, ir stengiasi vairuoti kiek įmanoma saugiau. Svarbiausias kelių eismo taisykles jie galėtų išvardinti ir pažadinti vidury nakties, tačiau dėl nuolatinio plepėjimo kartais nepastebi kelio ženklų. Geriausių vairuotojų dvyliktuke Šauliai užima šeštą vietą.

Ožiaragis (12-22 — 01-19)

Ožiaragiams visada svarbu judėti į priekį, todėl stovėti kamščiuose – ne jiems. Nors kartais kelyje elgiasi gana įžūliai, tačiau pažeidimų pasitaiko nedaug. Ožiaragiai visada galvoja, kad taisyklės yra sukurtos kažkam kitam, bet tikrai ne jiems. Galbūt dėl šios priežasties Ožiaragiai nelabai mėgsta vairuoti, ir dažniau pasirenka kitus kelionės būdus. Dvyliktuke Ožiaragiai užima penktą vietą – greičiausiai patys ir sudarinėjo geriausių vairuotojų sąrašą, nes vairuoja jie gana prastai.

Vandenis (01-20 — 02-18)

Vandeniai yra vieni prastesnių vairuotojų, visų Zodiako ženklų atstovų sąraše užimantys vienuoliktą vietą. Jie labai mėgsta greitį, tad nieko nuostabaus, kad dažnai jį viršija. Vairuodami Vandeniai neretai garsiai klausosi muzikos, kalba telefonu ar bando atlikti kitus veiksmus. Deja, jie negali pasigirti puikiu kelių užduočių atlikimu vienu metu, taigi, kelyje būna visko.

Žuvys (02-19 — 03-20)

Žuvys – nei geri, nei blogi vairuotojai, geriausių vairuotojų dvyliktuke užimantys devintą vietą. Vairuodami neretai užsisvajoja, todėl ne visada yra atidūs kelio ženklams. Nepykite ant Žuvų, jei jūsų nepraleis per perėją – paprasčiausiai šio ženklo atstovai panirę į savo fantazijas, ir jūsų nemato. Patarimas Žuvims: užvedę automobilį grįžkite į realybę, pasvajoti galėsite ir vėliau.

PatarimuPasaulis.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite