Angle down Atgal

Vaiko teisių apsaugos specialistai žiemą iš kiemo išvijo drauge su vaikais

Maloni staigmena Užgavėnių proga nudžiugino Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (toliau – VTAS) darbuotojus. Alytaus Piliakalnio progimnazijos kolektyvas ir moksleiviai pakvietė VTAS darbuotojus į spalvingą mokyklos blynų šventę.

Atvykusius į šventę svečius mokykloje pasitiko linksmas šurmulys, kaukėmis pasidabinę vaikai ir mokytojai. Nuotaikinga akordeono muzika, persirengėliai ir blynų kvapas - visa tai dvelkia pavasariu ir šildo širdį, bet dar labiau nei ši šventė šildo vaikų juokas. „Teta Ilona, laba diena, ar atsimenate mane?“, - paklausia ir apkabina kaukėtas velniukas VTAS specialistę Iloną Kislienę.

„Aišku, kad atsimenu kiekvieną vaiką su kuriuo teko susitikti darbe. Džiaugiuosi matydama, kaip jie paaugo. O kaip gera dūšioj pasidaro, kai atbėga, apkabina, pasakoja, kaip sekasi, kviečia užsukti dar“ , - neslėpdama graudulio pasakoja Ilona.

Progimnazijos kieme dėl pavasario pasiryžusi pasiaukoti Morė, vaikai nenustygsta vietoje - šoka rateliu, tuoj įvyks simbolinės Kanapinio ir Lašininio kautynės.

„Būtent tada, kai pribėga vaikas, paima tave už rankos ir nusiveda į bendrą ratą suvoki, kad mažieji supranta, jog esi jų draugas“, - neslėpė džiaugsmo Sandra Runtienė, Alytaus apskrities VTAS vyriausioji specialistė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite