Angle down Atgal

Vaiko nuotraukas internete paskelbusi mama pasigailėjo: jos atsidūrė pedofilų tinklapyje

Savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje vaiko nuotraukomis pasidalijusi mama vėliau pasigailėjo, jas aptikusi viename su pedofilija siejamame internetiniame portale.

29-erių Amanda Morgan iš Liverpulio savo dabar jau dvejų metukų amžiaus dukrelės Callios nuotraukomis internete pasidalijo tuomet, kai mergytei buvo pusė metų. Kiti tėvai vėliau ją informavo, kad šios nuotraukos buvo paskelbtos viename rusiškame interneto portale, kuriame pedofilai dalijasi vaikų nuotraukomis ir jas komentuoja. Vienoje tokioje nuotraukoje Callios veidas yra pakeistas redagavimo programomis taip, kad mergytė atrodo padažyta.

Mama taip pat aptiko komentarus po nuotrauka, kurioje jos dukrelė nufotografuota ropojanti keturiomis, kuriuose ji apibūdinama „geroje pozoje“. Amandos teigimu, tai pamačiusi ji „nevaldomai raudojo 45 minutes“.

„Mano partneris negalėjo manęs nuraminti, ar verkiau ir drebėjau. Maniau, kad visa tai yra mano kaltė, nes įkėliau tas nuotraukas į „Instagram“, – žiniasklaidai sakė britė. – Tame portale yra trys mano mergytės nuotraukos. Aš jos tikrai nedažiau, niekada to nedaryčiau savo vaikui. Ji turi rusvas akis, bet kažkas jas pakeitė taip, kad jos atrodytų ryškiai žalios, ir pridėjo juodas blakstienas ir lūpų dažus. Tame portale buvo ir baisesnių dalykų, aš beveik apsivėmiau.“

Komentarai su pedofilais siejamoje svetainėje @ Socialinių tinklų nuotr.
Komentarai su pedofilais siejamoje svetainėje @ Socialinių tinklų nuotr.

Nuotraukos, kuriomis moteris pasidalijo savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje, vėliau „nekaltai“ išplito į kitus socialinius tinklus. Dabar moteris įspėja kitus tėvus, kad jų vaikų nuotraukos gali atsidurti „blogose rankose“.

Dabar kartu su kitais tėvais ji siekia išjungti minėtą interneto svetainę, tačiau kol kas ji vis dar aktyvi, o jos dukters nuotraukos lengvai pasiekiamos internete.

„Aš užsiregistravau tame portale, kad galėčiau matyti nuotraukas. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo kaip nekalta svetainė, joje yra tūkstančiai vartotojų, ir netgi kai kurios mamos pačios dalinasi savo vaikų nuotraukomis. Tačiau toje svetainėje yra daugybė išnaudojamų vaikų nuotraukų ir vartotojų su pedofiliškais vardais kaip „kūdikių išnaudotojas“. Nesu tokių dalykų mačiusi“, – kitus tėvus perspėja Amanda.

Dabar moteris pakeitė savo „Instagram“ paskyros privatumo nustatymus, perdavė informaciją apie pedofilų tinklapį teisėsaugai bei susisiekė su vaikų labdaros organizacijomis prašydama pagalbos.

Parengta pagal metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite