Angle down Atgal

Vagių taikinys – bičių aviliai

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnai tiria, kas iš sodybos pagrobė bičių avilius. Taip pat pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl šilumos duomenų perdavimo įrenginio vagystės ir parduotuvės apiplėšimo.

Marijampolietis policijai pranešė, kad savaitgalį nuvykęs į sodybą Igliaukos seniūnijos Varnupių kaime pasigedo avilių. Juose buvo laikomos trys bičių šeimos. Bitininkui sodyboje laikyti bites buvo leidę joje negyvenantys savininkai. Nuostolius nukentėjusysis įvertino 600 eurų.

Šeštadienį, kelios minutės po ketvirtos valandos, policija gavo pranešimą apie žaibišką vagystę Marijampolėje, Kauno gatvėje. Vagys, išdaužę durų stiklą, akimirksniu įsibrovė į alkoholiniais gėrimais prekiaujančią parduotuvę ir pagrobė kelis butelius alkoholio.

Pirmoji į įvykio vietą, suveikus signalizacijai, atvyko apsaugos tarnyba, bet nusikaltėliai spėjo pabėgti.

Pirmadienį pastebėta, kad Šakiuose, Gimnazijos gatvėje, iš daugiabučio gyvenamojo namo rūsyje esančio šilumos mazgo pavogtas šilumos duomenų perdavimo įrenginys. Patalpos durys rakinamos pakabinama spyna, įsilaužimo žymių nėra, nuostolis – 205 eurai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite