Sportas2017 m. Birželio 29 d. 10:49

Vadimui Korobovui – Europos bronza!

Visaginas

8082

2017 m. birželio 22 d. Serbijos sostinėje Belgrade startavo Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame tarp 700 dalyvių iš 35 Europos šalių dalyvavo ir 19 jaunųjų Lietuvos BKI irkluotojų, tarp kurių visaginiečiai Vadimas Korobovas, Ilja Davidovskij ir Jevgenijus Kuračionokas. Čempionatas vyko keturias dienas.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias Visagino naujienas!

Pirmąjį medalį Lietuvos delegacijai iškovojo Vadimas Korobovas. Birželio 24 d. jis jaunimo grupės vienviečių kanojų 1000 m rungties A finale užfiksavo 3 min. 52.284 sek. laiką ir pasidabino bronza. Tai yra ir naujasis Lietuvos rekordas šiame nuotolyje!

A finale plaukė ir Osvaldas Murza su Jevgenijumi Kuračionoku. Jie dviviete kanoja jaunimo grupėje 1000 m įveikė per 3 min. 48.508 sek. ir finišavo aštunti.
Niekada nenustosime džiaugtis ir didžiuotis mūsų talentingų visaginiečių pergalėmis. Tad nuoširdžiai sveikiname mūsų gerbiamus sportininkus bei jų trenerius ir linkime jiems sėkmės ir laimėti dar ne vieną medalį.