Angle down Atgal

V. Valiukevičius pranešė liūdną žinią: gyvenimas tikrai negaili įvairiausių spalvų

Dainininkas, grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius šiuo metu, atrodo, tikrai neturi dėl ko liūdėti - karjera muzikoje klostosi sėkmingai, grupė „The Roop“ nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje yra vieni iš žiūrovų favoritų.

Tačiau žinomas vyras teigė, kad asmeniniame gyvenime vyksta visai kiti dalykai. Instagrame dainininkas pranešė liūdną žinią - jo motina laukia siunkios operacijos.

„O situacija įdomi. Muzikiniam gyvenime viskas šoko į dar didesnes aukštumas - laimėjimai, rekordai, dėmesys. Jau nekeliu ragelio nematytiems numeriams, nes tik tą ir bedaryčiau. Tolimesni užsieniai rodo vis didesnį susidomėjimą. Tuo pat metu asmeniniame gyvenime vyksta kiti reikalai - sužinojau, kad mama laukia sunkios operacijos, o tėtis šiandien mini jubiliejų be savo vaikų šalia.

Gyvenimas tikrai negaili įvairiausių spalvų. Bet priimų jį tokį", - soc. tinkle rašė V. Valiukevičius.

Praėjusių metų gruodžio mėnesį garsus dainininkas socialiniuose tinkluose jautriais žodžiais sveikino mamą su gimtadieniu.

„Ji man dainuodavo lopšines prieš užmiegant. Ji iki dabar turi savo virtuvinių, valgio ruošimo niūniuojamų dainų grojaraštį (kai ką jau ir aš perėmiau). Ji manim tikėjo, kai aplinkui mažai kas betikėjo. Ji matė manyje gerumą, nors kitiems atrodydavau per daug padūkęs, per ryškus, į rėmus netelpantis vaikas. Ji skaniausius kąsnius palikdavo man ir sesei. 

Ji niekada negailėjo apkabinimų ir bučinių, nors pati to labai mažai savo vaikystėj gavo. Jos eisena visada tiesi, su pakelta galva, nors gyvenimas tikrai ne kartą bandė parklupdyt. Ji įkvėpė mane eiti savo svajonių keliu, nors ne kartą įspėjo, kad bus nelengva. Šią dieną jos gimtadienis. Sveikinu Tave, mano mylima mama. Kokia laimė Tave turėti", - instagrame rašė V. Valiukevičius ir pasidalijo bendra nuotrauka su mama.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite