Angle down Atgal

V. Pranckietis žada kreiptis į Konstitucinį Teismą

Prieš Seime antradienį planuojamą balsavimą dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, pats Seimo vadovas nesiima prognozuoti, ar išsaugos postą, tačiau sako, kad jaučiasi normaliai.

„Normaliai jaučiuosi, negaliu sakyti, kad esu kažkoks nenormalus žmogus ir nesijaudinčiau dėl to, natūraliai žmogiškai jaudinuosi (...). Mano nuotaikos – dirbti valstybei, o lūkesčiai yra biudžeto pateikimas“, – sakė jis antradienį žurnalistams.

V. Pranckietis neabejoja, kad balsavimas dėl jo atšaukimo Seime įvyks. „Bus balsavimas, manau, kad niekas tos darbotvarkės nekvestionuos“, – sakė jis.

Bet kokiu atveju po balsavimo V. Pranckietis žada kreiptis į Konstitucinį Teismą.

„Du kartus negalima svarstyti, palankus ar nepalankus bus balsavimas, vis tiek reikės kreiptis tam, kad sužinotume, ar kitą kartą tokie precedentai galimi“, – sakė V. Pranckietis.

Politikas sako, kad posto nesilaiko, bet nori sužinoti, ar elgiamasi teisėtai. „Niekas nesilaiko posto, visi nori turbūt sužinoti tiesą, ar teisingai yra elgiamasi, ar eilinį kartą kas nors bandoma padaryti nebūtinai taip, kaip turėtų būti teisėta ir teisinga“, – sakė V. Pranckietis.

Spalio 15 d. Seime žlugo V. Pranckiečio atstatydinimo procedūra. Balsavime dalyvavo tik 11 parlamentarų. Už tai, kad V. Pranckietis būtų atleistas iš Seimo pirmininko pareigų balsavo 3 Seimo nariai, 7 buvo prieš, 1 balsalapis buvo sugadintas.

Seime antradienį vėl bus balsuojama dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku V. Pranckiečiu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite