Angle down Atgal

V. Pranckietis Seimo sesijoje tikisi susikalbėjimo

Seimo valdyba, pirmadienį susitikusi su prezidentu Gitanu Nausėda aptarė šalies vadovo siūlomus kandidatus į teisėjus bei Dariaus Jauniškio galimybes dirbti Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovu antrą kadenciją. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis tikisi, kad paskutinėje šios kadencijos Seimo pavasario sesijoje bus daugiau susikalbėjimo.

„Prezidentas pasakė apie kandidatę į Konstitucinį Teismą, Aukščiausiojo Teismo pirmininkę bei Darių Jauniškį. Trys kandidatūros buvo aptartos“, – pirmadienį po Seimo valdybos susitikimo su šalies vadovu sakė Seimo pirmininkas.

„Įtampos visada atsiranda ir prapuola. Manau, kad kalbėjimasis visada truputį atpalaiduoja nuo įtampų, reikia kalbėtis. Tikiuosi, kad šitoje sesijoje susikalbėjimo bus daugiau nei būdavo anksčiau arba bus tiesiog išvystytas pokalbis tarpusavyje“, – pridūrė V. Pranckietis.

ELTA primena, kad kovo 10-ąją, antradienį, parlamentarai rinksis į paskutinę šios kadencijos Seimo pavasario sesiją. Pirmame pavasario sesijos posėdyje planuojama pateikti nutarimo projektus dėl Ingridos Danėlienės, Giedrės Lastauskienės ir Algio Norkūno paskyrimo Konstitucinio Teismo teisėjais.

Taip pat antradienį Seimą pasieks nutarimo projektas dėl Aukščiausiojo Teismo teisėjos Sigitos Rudėnaitės atleidimo iš šio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkės pareigų ir jos skyrimo Aukščiausiojo Teismo pirmininke.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite