Angle down Atgal

V. Pranckietis Seimo rinkimuose dalyvaus su Liberalų sąjūdžiu

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis antradienį pranešė dalyvausiąs Seimo rinkimuose kartu su Liberalų sąjūdžiu.

„Kai Kovo 11-ąją teko minėti kiek apribotiems, savo kalboje norėjau akcentuoti, kokia yra mūsų laisvė. Tada sakiau, kad Lietuvoje yra „nuoširdžiai puoselėjamos įvairios pasaulėžiūros, klesti nuomonės. Kiekvienas čia ištartas žodis yra tikrai laisvas, o bandymus nepaisyti demokratijos pasitinka griežta pilietinė sąžinė“. Tokią aš matau Lietuvą. Tikiu, kad kaip žmonės mes esam sėkmingiausi tada, kai turime laisvę būti savimi. Tikiu, kad Lietuva yra sėkmingiausia tada, kai užtikrina savo žmonėms galimybes būti savimi“, – antradienį feisbuke rašė V. Pranckietis.

Kaip argumentavo politikas, jis nori „atstovauti laisvei ir kurti galimybes“.

„Praėjusią savaitę gavau kvietimą rinkimuose į Seimą dalyvauti kartu su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiu. Noriu atstovauti laisvei ir kurti galimybes. Dėl to šiandien atsakau jiems, kad sutinku“, – pridūrė V. Pranckietis.

ELTA primena, kad V. Pranckietis į Seimą pateko su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Vėliau, prasidėjus nesutarimams tarp jo ir „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio, Seimo pirmininkas iš partijos pasitraukė. Praėjusią savaitę buvo paskelbta, kad V. Pranckietis iš Liberalų sąjūdžio gavo kvietimą dalyvauti kartu Seimo rinkimuose.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite