Angle down Atgal

Užsienio žvaigždžių susidūrimai su paranormaliais reiškiniais ir vaiduokliais

Pasak vienos apklausos, maždaug 42 proc. amerikiečių tiki vaiduokliais. Paranormaliais reiškiniais ir ramybės žemėje nerandančiomis dvasiomis tiki ir visame pasaulyje žinomi žmonės, ne vienas jų teigė ir patys susidūrę su vaiduokliais. Jų pasakojimai virstų puikiais filmais.

Danas Aykroydas

Filme „Vaiduoklių medžiotojai“ vaidinęs aktorius Danas Aykroydas „Esquire“ žurnalui 2013-aisiais pasakojo, kad kartą Holivude gyveno name, kuriame ramybės nerado XX a. JAV roko grupės „The Mamas and the Papas“ narė Mama Cass.

„Esu įsitikinęs, kad tuose namuose buvo dvasių. Tiksliau, Mama Cass. Ir dar vienas vyrukas, miręs netoli namo ir ten palaidotas“, – teigė aktorius.

Tačiau tai ne vienintelis jo susitikimas su mistinėmis būtybėmis.

„Mačiau kaip juda daiktai ant spintelių, atsidaro ir užsidaro durys. Kartą jutau, kaip kažkas įsiropštė pas mane į lovą, – sakė D. Aykroydas ir pridūrė nemanantis, kad naktį su juo praleisti norėjo Mama Cass. – Tikriausiai ten buvo tas kitas vyrukas. Namie buvau vienas ir nusprendžiau numigti. Uždariau miegamojo duris, bet jų neužrakinau. Atsibudau, pamačiau kaip atsidaro durys. Pažvelgiau į lovą. Ji judėjo taip, lyg kažkas į ją liptų.“

Aktorius apsivertė ant kito šono ir nusprendė nekreipti į tai dėmesio. „Nustebčiau, jei būčiau jo skonio, bet kai esi miręs, naudojiesi tuo, ką gauni“, – juokavo Danas.

Pasirodo, domėjimasis paranormaliais reiškiniais įrašytas vyro kraujyje. Jo tėvas parašė knygą „A History of Ghosts: The True Story of Seances, Mediums, Ghosts“, kurioje aptarė tikrus įvykius, įkvėpusius jo sūnų sukurti filmą „Vaiduoklių medžiotojai“.

Miley Cyrus

Dainininkė Miley Cyrus tikina apturėjusi tokį baisų paranormalų reiškinį, kad ji buvo priversta Londone esančius apartamentus tą naktį iškeisti į viešbučio kambarį. Viskas prasidėjo nuo išsigandusios sesers šauksmo vonios kambaryje.

„Vieną naktį mano jaunesnė sesuo prausėsi duše ir staiga išgirdau ją šaukiant, tad greitai nubėgau pas ją. Pasirodo, vanduo kažkaip tapo labai karštas, tačiau ji nieko nejungė, krano nesukiojo. Vanduo ją nudegino, ji buvo visa raudona“, – britiškajam „Elle“ pasakojo Miley.

Tada Miley sakė pamačiusi mažo berniuko atvaizdą. „Jis sėdėjo ant kriauklės ir judino kojas“, – tęsė atlikėja.

Netrukus po to M. Cyrus su visa šeima iš apartamentų, kurie anksčiau buvo kepykla, persikėlė į viešbutį. Vėliau ji išsiaiškino, kad jos regėjimui yra paaiškinimas.

„Sužinojome, kad kadaise gyveno senas vyras, kuriam priklausė ta kepykla. Ten pat su juo gyveno ir jo sūnus. Vyrui mirus, jis ėmė vadovauti kepyklai. Gali būti, kad ir mačiau tą sūnų“, – apie susitikimą su vaiduokliu pasakojo M. Cyrus.

Carrie Fisher

Dėl Prinesės Lėjos vaidmens „Žvaigždžių karų“ sagoje labiausiai žinoma aktorė Carrie Fisher taip pat tapo šiurpią keliančių įvykių liudininke.

2005-aisiais pas ją svečiavosi geras bičiulis, tuometinis Respublikonų strategas R. Gregory Stevensas. Po vakarėlio Carrie su bičiuliu, kuris buvo gėjus, atsigulė į lovą ir prieš užmiegant dar šiek tiek paplepėjo. Kitą rytą nubudusi C. Fisher savo bičiulį rado be gyvybės ženklų. Skelbiama, kad vyras mirė nuo perdozavimo.

Paslaptinga mirtis nedavė ramybės aktorei. Dar daugiau nerimo jai sukeldavo namuose girdimi keisti garsai. Beje, juos girdėdavo ir pas Carrie tuo metu svečiuose buvę draugai.

C. Fisher pasakojo, kad dažnai ji jausdavosi taip, lyg bičiulis R. Gregory Stevensas būdavo šalia jos.

„Mirgėdavo šviesos, naktį pradėdavo veikti toks keistas garsus skleidžiantis žaislas, visą laiką dulėjęs mano spintoje“, – „Vanity Fair“ pasakojo Carrie ir pridūrė, kad toje spintoje kaip tik kabėjo mirusio draugo drabužiai.

C. Fisher prisipažino, kad jos draugo vaiduoklis jai kėlė nerimą ir priversdavo nemaloniai jaustis, tačiau ji suprato, kad dvasios privalo kurį laiką likti žemėje, kad atliktų nebaigtus darbus.

Peteris Jacksonas

Ši istorija mus nukels 25 metus atgal, kuomet filmų kūrėjas Peteris Jacksonas, režisavęs juostą „The Frighteners“, pasakojančią apie bendravimą su mirusiasiais, teigė susidūręs su vaiduokliu.

P. Jacksonas su žmona buvo apsistoję apartamentuose priešais garsųjį St. James teatrą Londone, kai akies krašteliu jis matė tai, ką apibūdina kaip tikrą vaiduoklį.

„Nubudęs ryte kambaryje pamačiau kažkokią figūrą, ji buvo labai baisi, jos veidas atrodė lyg kažko šauktų, žvilgsnis – smerkiantis. Jai buvo maždaug 50 metų“, – 2009-aisiais vienoje britų laidoje pasakojo režisierius.

Keletą sekundžių prie lovos krašto pastovėjusi moters figūra vėliau išnyko sienoje. „Sėdėjau lovoje ir galvojau, ar tikrai tai mačiau“, – tęsė vyras.

Dar labiau šiurpina faktas, kad tą pačią figūrą teigė mačiusi ir jo žmona. Jai įžengus į kambarį, vyras papasakojo, ką regėjo. „Ar tai buvo moteris šaukiančiu veidu?“ – klausė P. Jacksono žmona.

Pasirodo, restauruojant St. James teatrą, kai kurie ten dirbę meistrai sakė matę po prastos pjesės recenzijos nusižudžiusios moters vaiduoklį. Bent jau tokia legenda sklando pačiame teatre.

Ariana Grande

Popmuzikos atlikėja Ariana Grande tikina, kad nuo pat tos dienos, kai su draugais 2013-aisiais apsilankė vienose Kanzaso miesto kapinėse, ją „persekioja demonai“.

Pasak dainininkės, giliai į kapines, žinomas kaip septyni vartai į pragarą žemėje, ji su draugais įeiti nespėjo, nes vos tik įžengė pro vartus, ėmė dėtis keisti dalykai.

„Mane ėmė pykinti, apėmė toks keistas neigiamas jausmas, mes užuodėmė sierą, kas yra demono ženklas“ , – žurnalui „Complex“ pasakojo Ariana.

Po tos dienos merginos neapleidžia nuojauta, kad ją kažkas persekioja. Pasirodo, ji turi ir įrodymų.

„Vienoje nuotraukoje aiškiai matosi tryjų demonų veidai – tokie, kokie vaizduojami vadovėliuose“, – sakė ji.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite