Angle down Atgal

Užsidirbk rašydamas! Priziniame fonde – net 1800 eurų!

Telšių kultūros centras rengia LR Kultūros ministerijos finansuotą projektą „Kartu su laisve“. Projektui įgyvendinti suburta iniciatyvinė grupė išsikėlė užduotį – išsiaiškinti, ką šiandienos jaunas žmogus jaučia eidamas kartu su laisve. Atsakymui gauti organizuojamas rašinių konkursas, skirtas Telšių rajono 10-12 klasių mokiniams. Rašinių organizatoriai laukia iki kovo 31 d. 23.59 val. 

Konkursu siekiama skatinti mokinius gerbti ir didžiuotis savo valstybe, atskleisti Kovo 11-osios prasmę, atspindėti idėjas, susijusias su Lietuvos Nepriklausomybe, motyvuoti jaunimą domėtis istorine, kultūrine aplinka, iškiliomis asmenybėmis, ugdyti tautinę savimonę, pagarbą savo tautai ir valstybės tradicijoms bei atskleisti Lietuvos mokinių kūrybinius ir raiškos gebėjimus. Konkurso dalyviai varžysis klasėmis: dešimtokai tarp dešimtų klasių, vienuoliktokai tarp vienuoliktų, dvyliktokai tarp dvyliktokų. Priziniame fonde numatyta net 1800 eurų! 

Su konkurso nuostatais susipažinti galimačiaRašto darbai turi būti pristatyti iki kovo 31 d. el.paštu info@telsiukultura.lt, nurodant autoriaus vardą, pavardę, klasę, telefono numerį, el.paštą, atstovaujamą švietimo įstaigą, mokytoją. Skelbiama rašinio tema: „Kovo 11-oji ir aš: kartu su laisve“, apimtis: vienas A4 lapas (ne daugiau kaip 350 žodžių arba 3000 spaudos ženklų su tarpais), šriftas: Times New Roman, šrifto dydis: 12 pt, abipusė lygiuotė, eilučių intervalas: 1,5, paryškintas pavadinimas ir pirmoji pastraipa (įžanga), darbo formatas: WORD arba PDF. Konkurse bus vertinami tik reikalavimus ir temą atitinkantys kūrybiniai rašto darbai. Vienas autorius gali pristatyti ne daugiau kaip vieną rašinį.

Darbus vertins organizatorių sudaryta vertinimo komisija (Telšių kultūros centro darbuotojai, lietuvių kalbos, istorijos specialistai, jaunimo atstovas ir vizualizacijų kūrėjai). Vertinant atsižvelgiama į kūrybišką temos atskleidimą, originalumą, įdirbį, išbaigtumą, atitiktį temai.

Akcentuotina, kad net 9 laimingųjų darbai bus ne tik įvertinti piniginiais prizais, bet jaunųjų kūrėjų darbus įgarsins diktorius, kūriniams bus sukurta muzika ir vizualizacijos, kurias organizatoriai net keletą mėnesių demonstruos Telšių kultūros centro fojė.

Daugiau informacijos tel. nr. 8 (624) 42891 arba el. paštu telsiukultura@gmail.com.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite