Angle down Atgal

Užimtumo didinimo programai Kauno savivaldybė numačiusi 75 tūkst. eurų

Šio mėnesio pirmąją dieną pradėtai vykdyti užimtumo didinimo programai Kauno verslininkai jau gali teikti paraiškas ir gauti miesto savivaldybės paramą.

Programa skirta asmenims, kurie baigė profesinio mokymo arba aukštąją mokyklą ir yra užsiregistravę Kauno teritorinėje darbo biržoje. Teikdama neeilinį pasiūlymą smulkiajam ir vidutiniam verslui, Kauno miesto savivaldybė tikisi, kad juo pasinaudojusios socialiai atsakingos įmonės įdarbins daugiau kaip 70 asmenų. Paraiškų bus laukiama iki rugpjūčio 21 dienos 15 valandos.

„Šios programos tikslas - didinti darbo jėgos kvalifikaciją pagal rinkos poreikius, suteikti darbą jo ieškantiems žmonėms ir tose darbovietėse juos išlaikyti bei suteikti profesinių ir praktinių įgūdžių“, - teigė Kauno miesto savivaldybės Plėtros programų ir investicijų skyriaus vedėjas Tadas Metelionis.

Verslininkai gautas iš savivaldybės lėšas, anot jos atstovo Arnoldo Bukelio, galės skirti įdarbinto asmens atlyginimui, darbo medžiagoms ir priemonėms įsigyti, atvykimo į darbą išlaidoms padengti, darbo vietai atnaujinti. Pasibaigus projektui, verslininkai privalės įdarbinti ne mažiau kaip 50 proc. programoje dalyvavusių asmenų ne trumpesniam kaip 6 mėnesių laikotarpiui.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite