Angle down Atgal

Už netinkamai išmestas statybines atliekas – administracinė atsakomybė

Gautas pranešimas, kad Viekšniuose, daugiabučiame gyvenamajame name remontą darę asmenys aikštelę prie komunalinių atliekų konteinerių pavertė sąvartynu – atgabentos ir paliktos statybinės atliekos bei senų baldų lūženos.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai užfiksavo pažeidimą ir susisiekė su Bažnyčios g. 11, Viekšniuose buto, kuriame atliekamas remontas, savininku. Nustatyta, kad remontą šio namo bute atlieka samdytas asmuo, kuris ir yra atsakingas už pažeidimą.

Asmuo įpareigotas iki savaitės pabaigos saugiai išvežti atliekas, sutvarkyti teritoriją aplink buitinių atliekų konteinerius. Taip pat vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 367 straipsniu jam bus taikoma administracinė atsakomybė – įspėjimas arba bauda nuo 30 iki 140 eurų.

Primename, kad vykdydamas remontą, gyventojas ar įmonė privalo pasirūpinti susidarančių statybinių atliekų išmetimu, užsisakydamas specialią paslaugą ar jas išveždamas į stambiagabaričių atliekų aikštelę, kur jos priimamos nemokamai.

Norime paraginti gyventojus, kad remontuodami butus jie elgtųsi atsakingai: suverstos šiukšlės ne tik teršia aplinką, sukelia nepatogumų kaimynams, bet už šiukšlinimą gresia administracinė atsakomybė ir baudos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite