Angle down Atgal

Utenos rajono savivaldybės administracijos svečiai – ketvirtokai iš Krašuonos progimnazijos

Utenos Krašuonos progimnazijos mokiniai ir mokytojai – dažni svečiai Utenos rajono savivaldybės administracijoje. Ir sausio 20 d. administracijos pastatas buvo kupinas krašuoniškių mokinukų klegesio. Tądien savivaldybės administracijoje apsilankė 4 b klasės mokiniai su mokytoja Inga Janaščiene.

Kaip sakė mokytoja, ji kiekvienais metais savo mokomus ketvirtokus supažindina su savivaldybės skyrių, mero, kitų vadovų, savivaldybės tarybos veikla. Dabar atėjo eilė šiems ketvirtokėliams, kurie su dideliu susidomėjimu ėjo į savivaldybės administraciją ir aiškinosi, kaip dirba, kokias uteniškių problemas sprendžia administracijos darbuotojai.

Svečiams po administracijos skyrius, sales ir kabinetus ekskursiją surengė Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas. Pirmasis vizitas, kaip ir dera, – pas Utenos rajono savivaldybės merą Alvydą Katiną. Truputį palaukę ir sutikę merą, atskubėjusį iš pasitarimo, krašuoniškiai ketvirtokai suėjo į kabinetą ir įdėmiai išklausė mero kalbos apie savo veiklą, kasdienos darbus, įgyvendinamus miestui ir rajonui svarbius projektus. Klausimų svečiai pateikė nedaug, bet klausė kaip tikri savo miesto patriotai: kada mieste bus sutvarkyti visi šaligatviai, kada bus pradėtas ir baigtas tvarkyti Smėlio kvartalas, kada jie galės žaisti ir sportuoti naujame, moderniame progimnazijos stadione. Gavę išsamius atsakymus mokinukai ėmėsi daug smagesnės veiklos: ėmė „matuotis“ mero kėdę. Mat Alvydas Katinas neabejodamas pasakė, kad tarp ketvirtokų tikrai yra būsimų merų ir merių. Norėdami sužinoti, ar meru nors vienam tikrai lemta tapti, ketvirtokai pirmiausia, žinoma, turėjo išsiaiškinti, ar mero kėdė patogi ir tinkama. Tad norinčių pasėdėti mero kėdėje greit susidarė visa eilė. Pirmiesiems Dominykui ir Daivydui pasisekė labiausia: jie galėjo mero kėdėje pasėdėti ilgiausiai.

„Pasimatavę“ kėdę, ketvirtokai ir jų mokytoja nusifotografavo su meru Alvydu Katinu. Po to patraukė į Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių salę susipažinti su tarybos narių veikla. Ir, žinoma, pasėdėti jų vietose. Vėliau svečiai iš Krašuonos susipažino su Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų ir kitų skyrių darbuotojais, veikla.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite