Angle down Atgal

Utenos policijos pareigūnų vizitas Estijoje

2018 m. lapkričio 29 d. gruodžio 1 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų delegacija, kurią sudarė Utenos aps. VPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas, Zarasų r. PK viršininkas Vitalis Kutkauskas ir Migracijos skyriaus vyresnysis specialistas Virginijus Slavinskas vyko į Estiją, Idos prefektūrą.

Darbinės komandiruotės metu pareigūnai lankėsi Idos prefektūros Johvi ir Narvos policijos komisariatuose. Rytų Estijos policijos ir sienos apsaugos prefektūros prefektas Tarvo Kruup delegaciją supažindino su Rytų Estijos policijos ir sienos apsaugos prefektūros struktūra, vykdomomis funkcijomis ir tikslais. Darbinių susitikimų metu aptarta šių metų bendradarbiavimo veikla bei buvo derinami kitų metų vizitai. Vėliau delegacija lankėsi naujai įrengtame tarptautiniame Narvos pasienio poste, susipažino su greitojo reagavimo skyriaus pareigūnų darbo organizavimu, veikla, darbo ir gyvenimo sąlygomis bei techniniu aprūpinimu. Apžiūrėtas naujas, Estijoje pastatytas kateris, skirtas patruliavimui.

Taip pat Utenos policijos pareigūnai dalyvavo iškilmingame renginyje, skirtame Estijos policijos dienai paminėti.

Delegacijos nariai vizito metu pasidalino gerosios praktikos pavyzdžiais organizuojant darbą viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimo srityje, užmezgė naujus ryšius ir kontaktus, kurie suteiks galimybę ateityje dalintis patirtimi bei palaikyti ir plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite