Angle down Atgal

Ukmergės jaunimas žino, kaip galima kovoti su melagingomis naujienomis

Lapkričio 22-ąją Ukmergėje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, kuriame keturios miesto mokinės varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo. Visos jaunuolės pasisakė pagrindine projekto tema Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?

Dalyvių kalbų klausė ir jas vertino Ukmergės rajono mero patarėja Laima Gambickienė, Ukmergės raj. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, Ukmergės raj. savivaldybės tarybos narė Jurgita Vijūnė, VšĮ Jaunimo Laisvalaikio centro direktorė Daiva Pranskevičienė, Ukmergės raj. savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Mackevičienė. Tačiau nugalėtoją rinkti galėjo ne tik komisija, o ir į renginį gausiai susirinkę žiūrovai.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, nugalėtoja tapo Antano Smetonos gimnazijos mokinė Gabija Daunoravičiūtė. Antroji vieta atiteko Guodai Taraškevičiūtei, trečioji Guodai Strelčiūnaitei, o ketvirtoji – Kamilei Samusiovaitei.

“Vienas iš kovos su melagingomis naujienomis būdų yra analizuoti kuo daugiau informacinos šaltinių mums rūpimu klausimu ”, - teigia renginio nugalėtoja Gabija, kuri jau gruodžio 10-11 d. dalyvaus viešojo kalbėjimo mokymuose, vakarienėje su “Humoro klubo” nariais bei varžysis finale Vilniuje.

Projektą įgyvendina Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Jaunimo Europos komandos (JEK) nariai.

Ukmergės rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite