Angle down Atgal

Ūkininkas Gintaras Girniukaitis: „Ar ūkininkas turi būti mėšlinas, negali turėti kostiumo ir atostogų?“

Šiandien žemdirbių protesto akcijoje dalyvavęs ūkininkas Gintaras Girniukaitis džiaugėsi, kad akcijoje dalyvavę žemdirbiai pademonstravo savo vienybę.

"Manes daug kas feisbuke klausia, kodėl jūs čia streikuojate, kas negerai, ko jums mažai? Žmonės nelabai supranta mūsų pozicijos, nes tiek investuota pinigų į dezinformaciją. Visuomenei yra "kalama", kad ūkininkai yra labai turtingi. O kam tokia nuomonė yra formuojama? O tam, kad iš Lietuvos žmonių iščiulpti kuo daugiau pinigų. O kas dabar tuos pinigus čiulpia? Čiulpia "Utenos mėsa", "Rokiškio sūris", "Panevėžio pienas", sakykim, visi supirkėjai. Pateikiu konkretų pavyzdį - gyvulį iš manęs "Utenos mėsa" nuperka mokėdama 3 Eur už kilogramą. Kai jie mėsą parduoda prekybos centre, kilogramo kaina jau siekia 20 Eur.", - kalbėjo G.Girniukaitis.

Pašnekovas negailėjo kritikos Lietuvos valdantiesiems, ypač Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai, kurią prilygino tokioms partijoms, kaip Darbo partija.

"Visi "valstiečių" priimami spremdimai yra tragiški, kas susiję su ūkininkais. Pačiam Ramūnui Karbauskiui yra aktualiau, kad ūkininkai būtų skurdinami.Kodėl? Todėl, kad jis galėtų plėstis. Jeigu jis nori plėsti ir vystyti savo verslą, tada reikia skaldyti, bloginti situaciją "mažiukams" ir iš jų perimti žemes", - kalbėjo G.Girniukaitis.

Grįždamas prie visuomenės nuteikinėjimo, kad ūkininkai važinėja su prabangiais automobiliais, G.Girniukaitis klausė: "O su kokiomis mes turime važinėti? Ar ūkininkas turi būti mėšlinas, jis negali turėti kostiumo ir atostogų? Kodėl aš to negaliu turėti, jei dirbu 24 valandas. Mes iš tikrųjų dirbame ne tik dėl savęs, bet ir dėl žmonių, kad jūs turėtumėte ką valgyti."

Pasak G.Girniukaičio, valdžiai apskritai reikėtų turėti kažkokią Lietuvos kaimo viziją, nes tai, ką jis dabar mato yra problema.

"Kaimas stipriai prasigėręs, vagystės, daug protingų žmonių nesutiksi. Jeigu kaimas numirs, kas liks - Vilnius, Kaunas? Kur mes taip nueisime?", - klausė G.Girniukaitis.

Plačiau apie ūkininkų protesto akciją Anykščiuose skaitykite šeštadienio laikraštyje ANYKŠTA.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite