Angle down Atgal

UAB „IK verslo grupė“ specialistai pataria apie PVC langų priežiūrą ir remontą

Šaltajam sezonui – pasiruoškite iš anksto. Taupykite savo namų šilumą ir žiemą pasitikite jaukiuose namuose. Norintiems pažaboti vėją ir šalčius puikų pasiūlymą turi bendrovė „IK verslo grupė“. Šios įmonės komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, guminių tarpinių keitimo į kokybiškas vokiškas „Schlegel“ firmos poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvų (išspręsite patalpų vėdinimo problemas) įstatymo darbus bei atlieka priešįsilaužiminių užraktų bei gaisro detektorių įrengimą.

Norime atkreipti dėmesį į esamas gumines langų tarpines. Jų tarnavimo laikas – 5–7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą. Tarpinės reikalauja papildomos priežiūros bent porą kartų per metus.

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija, ji yra ilgaamžė, tarnauja 21 metus ir daugiau, nereikalauja papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu, pasižymi žemu šilumos laidumo koeficientu (K = 0,033 W/mK), nebereikia perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus. Taip pat tarpinė atspari ultravioletiniams spinduliams, šalčiui, karščiui.

Jau šimtai žmonių pasinaudojo įmonės „IK verslo grupė“ teikiamomis paslaugomis ir restauravo savo namų langus. Nepraleiskite progos ir Jūs. Iki spalio
15 d. suteiksime net 20 proc. nuolaidą, jei patys išsikviesite konsultantą.

Lankstus atsiskaitymas – už paslaugas galėsite atsiskaityti išsimokėtinai net per 12 mėnesių.

Iškvietimas ir konsultacija nemokami, net jei ir neužsisakysite paslaugos.

„IK verslo grupė“ tel. Šiauliuose: 8 609 30 242, 8 616 86 099.

Padaliniai įsikūrę Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje, daugiau sužinosite www.verslogrupė.lt.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite