Angle down Atgal

Tyrimų atsakymų laukia visą vasarą

Į redakciją kreipėsi šiaulietė, kuriai niekaip nepavyksta gauti tyrimų atsakymų ir sužinoti, kam alergiška jos vienų metų dukrytė.

Šiaulietė pasakoja, kad kraujo tyrimai jos dukrai buvo atlikti pavasarį. Tyrimą Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nurodė pasidaryti vaikų alergologė. Atsakymus moteris turėjo sužinoti paskambinusi nurodytu telefono numeriu, tačiau tai nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

„Skambinėju visą vasarą – niekas nekelia. Tiesa, kartą buvo atsiliepusi moteris, sakė pasiskambinti po liepos 1 d. Skambinau. Nekelia. Šiandien vėl buvo atsiliepusi moteris, pasakė, jog paprasčiausiai nėra alergologų. Tai kaip man sužinoti, kam yra alergiškas mano vaikas? Kuo maitintis, ko vengti?“ – klausia moteris.

Respublikinės Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialistė Zita Katkienė teigia, kad ligoninėje dirba trys alergologės: vaikų alergologė Regina Mačiulienė, suaugusiųjų alergologė Jūratė Greičiuvienė ir imunologė alergologė Dina Striūpaitienė.

„Šiuo metu J. Greičiuvienė ir D. Striūpaitienė atostogauja. D. Striūpaitienė į darbą grįžta trečiadienį ir dirbs Moters ir vaiko klinikos Vaikų konsultacijų poliklinikos Alergologijos kabinete. Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Konsultacijų poliklinikos Alergologijos kabinete gydytoja dirba tik vieną dieną – antradieniais, tą dieną ir reikėtų skambinti nurodytu telefonu“, – aiškina Z. Katkienė.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite