Į Europos olimpines žaidynes – trys kelialapiai

A.Kaselio asmeninis albumas

Aivaras Kaselis KaselisŠaltinis: Etaplius.lt

79958

Europos imtynių čempionate, kuris vyko balandžio 08-14 dienomis Rumunijoje, Bukarešte, Lietuvos moterų imtynių rinktinė iškovojo tris kelialapius į Europos Olimpines Žaidynes Minske.

Šiame Europos čempionate mažąjame finale dėl medalių kovojo šiaulietės Danutė Domikaitytė 68kg. ir KamilėGaučaitė 76kg. Abiems sportininkėms nepavyko užsikabinti bronzos medalių, jos liko penktose vietose, tačiau tai labai aukštas rezultatas pasiektas Lietuvos imtynių sporto atletčių.

Kornelija Zaicevaitė iki 57kg. užemė 14 vietą. Per laiptelį iki kelialapio liko Viktorija Augustauskaitė 62kg, ji užėmė 15 vietą. Visos merginos treniruojasi Šiauliuose sporto centre „Atžalynas” ir Šiaulių sporto gimnazijoje.

Merginas treniruoja Aivaras Kaselis, Andrius Stočkus,Tatsiana Bokhan bei Gailutė Stočkienė.