Vilmanto Dambrausko nuotr.
Angle down Atgal

Trintukas prieš tikrovę - albumo pristatymas

Gintautas Gascevičius – gerai žinomas Šiaulietis bei garsus perkusininkas, grojęs su tokiomis grupėmis, kaip BIX, „Merlin“, „Skylė“, „Sisters On Wire“, “Kitava” ir kt. Vos prieš savaitę kartu su Monika Šaltyte, Gintaru Dzidoliku ir Tadu Žukausku, išleidę naują albumą „Trintukas prieš tikrovę“ Gintautas džiaugiasi ir dalinasi su klausytojais savo mintimis.

- Kaip susibūrėte bendram muzikiniam projektui ,,Trintukas prieš tikrovę''?

- Pirmiausia, norint susiburti, reikia žinoti bent keletą burtų. Žinoma - slaptų. Mums pasisekė, nes visos asmenybės komandoje tiesiog užburiančios. Buriam kas kuo išmanom: Gintaras Dzidolikas buria klavišinių skleidžiamu garsu, Tadas Žukauskas - kurdamas plačios amplitudės spalvų atmosferą, Gintas Gascevičius - šamaniškais būgnų garsais o Monika Šaltytė - užkalbėjimais. Kad burtai veikia, netikėta buvo net mums patiems.

- Kovo 9 d. ruošiate naujo albumo pristatymą, ką naujo klausytojai galės išgirsti šiame albume?
Kadangi tai mūsų pirmasis albumas, tai prižadame, kad nebus nei vieno nuvalkioto gabalo, bet yra keletas pretendentų tapti hitais. Yra papildomų sąlygų: jūs turite mėgti eksperimentinę muziką, poeziją, netikėtumus ir staigmenas.

- Prieš albumo pristatymo koncertą siūlote edukaciją. Kokia tai edukacija? Ko atėję žmonės gali tikėtis?

Išties, koncerto dieną, 16.00 kviečiame visus žmones nuo 14 iki 114 metų į valandos trukmės susitikimą, kurio metu žaisime žodžiais, išjungsime vidinį kritiką ir įjungsime vidinį dalyvį, mokysimės valdyti sceninį jaudulį, mėginsime interpretuoti mėgstamą poeziją, kurią galėsime kartu perskaityti drauge su "Trintuko prieš tikrovę" narių kuriama muzikine atmosfera, iškart po albumo pristatymo. Trumpiau tariant - mokysime burtažodžių. Užsiėmimą ves aktorė Monika Šaltytė.

Šių muzikantų susibūrimą kai kuriems jau teko matyti projekte „Šiauliai gyvai“, taip pat, gyvai jų pasirodymą Šiauliečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami stebėti Šiaulių naktų metu, o visai neseniai, gyviems pokalbiams buvo nusiteikę ir gyvai savo albumą pristatinėjo atlikėjai „Knygų mugėje“. Kovo 9d. 18:00 val. galėsite gyvai pasiklausyti šių atlikėjų muzikos, o norintiems praplėsti savo meninį akiratį bei sudalyvauti išskirtiniame bei drąsiame užsiėmime, kviečiame prisijungti į edukaciją nuo 16:00 val. Visa tai vyks Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ (Aušros al. 15, Šiauliai)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite