Angle down Atgal

Trikojai – avaringose vietose

Gudienos gyventoja M. V. (pavardė redakcijai žinoma), skundėsi, kad yra netramdomi eismo dalyviai Žaslių gatvėje. „Jie laksto automobiliais kaip pašėlę, gal galėtų policijos pareigūnai trikojį pastatyti ir taip juos sudrausminti”, - sakė mūsų skaitytoja.

Apie moters pastebėjimus ir pageidavimą dėl trikojo išsiuntėme Kauno VPK Kelių policijos valdybos pareigūnams. Gavome iš Komunikacijos skyriaus tokį atsakymą:

„Policijos pareigūnai mobilius greičio matuoklius įprastai naudoja avaringuose kelių ruožuose, ten kur įvyksta eismo įvykiai, kurių metu sužalojami žmonės. Be to, pasirenkant darbo vietas, policijos pareigūnai atsižvelgia ne tik į savivaldos išsakomus pastebėjimus, bet ir į gyventojų nuomonę.

Dažnai sulaukiama pilietiškų gyventojų nusiskundimų dėl nesaugiai manevruojančių ar stipriai greitį viršijančių vairuotojų jų gyvenamosiose teritorijose, tad ir šįkart tikrai atsižvelgsime į kaišiadorietės siūlymą organizuojant darbą.

Net ketvirtadalis skaudžių eismo įvykių įvyksta dėl nustatyto leistino greičio viršijimo, todėl ir toliau aktyviai visoje Kauno apskrities policijos aptarnaujamoje teritorijoje bus vykdomos viešojo ir ne viešojo pobūdžio policinės priemonės, kuriomis pareigūnai sieks užtikrinti visų eismo dalyvių saugumą. Policijos pareigūnai mobilius greičio matuoklius įprastai naudoja avaringuose kelių ruožuose, ten kur įvyksta eismo įvykiai, kurių metu sužalojami žmonės.

Be to, pasirenkant darbo vietas policijos pareigūnai atsižvelgia ir į savivaldos išsakomus pastebėjimus. Taip pat dažnai sulaukiama gyventojų nusiskundimų dėl nesaugiai manevruojančių ir stipriai greitį viršijančių vairuotojų jų gyvenamosiose teritorijose, tad į pilietiškų gyventojų informaciją yra nuolat atsižvelgiama“.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite