Sportas2019 m. Spalio 11 d. 11:00

Triatlonas valdo

Virginija ŠimkūnienėŠaltinis: Etaplius.lt

102498

Triatlono sporto šaka išties užvaldė Raimondą Gincą, kuris 2019 metais jau antrą sezoną iš eilės dalyvavo Lietuvos triatlono taurės etapuose.

Sportininkas varžėsi sprinto distancijoje, kurią sudaro 750 m plaukimo, 20 kilometrų važiavimo dviračiu ir 5 km bėgimo rungtys. R. Gincas rungėsi keturiuose etapuose, iš kurių savo, 40 - 49 metų, amžiaus grupėje Varėnoje iškovojo III vietą, Jonavoje – II vietą, Veisiejuose ir Druskininkuose tapo nugalėtoju (užėmė 1 vietą).

Bendrojoje sezono įskaitoje sportininkas iškovojo aukštą II vietą savo amžiaus grupėje, o iš visų beveik 200 dalyvių yra 12 pozicijoje. Sportininkas taria nuoširdų AČIŪ Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriui, Kaišiadorių savivaldybės sporto rėmimo projektų konkurso komisijos nariams, skyrusiems paramą dalyvauti triatlono varžybose 2019 metais.

Sportininkas taip pat dėkoja Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vyriausiajai specialistei Ritai Janušaitytei bei buhalterijos skyriaus buhalteriui Donatui Vaičiui už konsultacijas ir geranorišką bendradarbiavimą rengiant reikalingus dokumentus paramai gauti.