Angle down Atgal

Trečiasis „Erasmus+“ projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ dalyvių susitikimas Lenkijoje

2019 m. gegužės 20–24 dienomis Šiaulių Medelyno progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė, mokytojos Dalia Česnauskienė bei Sonata Daugėlienė dalyvavo „Erasmus+“ projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ („Robotika – mūsų ateitis“) susitikime Lenkijoje, Siedlcės mieste.

Į šį susitikimą atvyko svečiai iš Turkijos, Portugalijos, Makedonijos ir Lietuvos. Vizito tikslas – susipažinti su Siedlcės miesto mokyklos bendruomene, Lenkijos švietimo sistema, pasidalyti gerąja patirtimi, mokytis ir tobulinti IKT įgūdžius. Technologiniai elementai tampa vis populiaresni ir neišvengiami kasdieninėje pedagogų veikloje. Mokytojai ir mokiniai turi išmokti naudotis šiomis priemonėmis, kad pamokos būtų įdomesnės, patrauklesnės ir efektyvesnės.

Nuo pirmųjų viešnagės dienų šeimininkai įtraukė projekto dalyvius į seminarus, kuriuose svečiai tobulino IKT įgūdžius. Projekto dalyviai stebėjo pamokas, kuriose mokiniai demonstravo įdomius cheminius bandymus, taip pat žavėjosi talentingų mokinių pasirodymais. Šalių partnerių pedagogai dalyvavo mokyklos bendruomenės rengiamame kasmetiniame renginyje. Jo metu buvo pagerbti maratono bėgimo sportininkai. Savaitė buvo aktyvi ne tik veiklomis mokykloje, bet ir miestelyje. Apsilankius Siedlcės merijoje, meras pasidžiaugė „Szkola Podstawowa nr 5 w Siedlcach“ mokyklos mokytojų bendradarbiavimu su Europos pedagogais, supažindino svečius su miestelio ekonomine padėtimi ir pakvietė aplankyti įdomius miestelio objektus bei turistų pamėgtas lankytinas vietas. Šiltus prisiminimus vainikavo kelionė į šalies sostinę – Varšuvą. Sostinėje svečiai pabuvojo muziejuose, vaikščiojo senamiesčio gatvelėmis bei ragavo tradicinius šalies patiekalus.

Lankydamiesi Lenkijoje, projekto dalyviai susipažino su šios šalies kultūra, papročiais bei tradicijomis. Tai buvo įsimintinas vizitas, atnešęs visiems svečiams nepakartojamus įspūdžius, šiltus bendravimo ir bendradarbiavimo santykius. Kitas šalių partnerių susitikimas įvyks lapkričio mėnesį Makedonijoje.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite