Angle down Atgal

Transporto įvairovės

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako. 

Prisimenu vaikystėje vienas kaimynas kažkur tai gavo pirkti dviratį su motoriuku. Tai jau buvo naujiena, kiti vadindavo „motopėdu“. Mat jeigu motorėlis sugesdavo, tai tada mindavo pedalus kojų pėdomis, už tai ir vadindavo „motopėdiniu“.

Šių dienų akimis žiūrint, tai buvo labai jau didelis „menkysta“. Kai kurie žmonės tokius dviračius vadindavo „parpalais“, mat labai važiuojant varikliukas smarkiai papsėdavo. Bet vis dėlto buvo jau neblogas motorizuotas dviratis, kuriuo važiuojant nebereikėdavo minti. Kai kas ir pavydėdavo tokiam žmogui, kuris sugebėdavo įsigyti „motorinką“. Bėgo metai, pasaulis tobulėjo, vyko nuolatinis progresas, tik žinoma ne visur. Sovietmečiu kokie nors išradimai, kurie lengvintų žmonių gyvenimą buvo draustini. Bet kokios iniciatyvos be kompartijos palaiminimo buvo gniuždomos.

Šiandien būdami laisvi ir gyvendami laisvame pasaulyje, galime kurti ir vystytis. Štai prieš kelias dienas teko matyti gana įdomią transporto rūšį, varoma baterijomis, tai yra elektra. Žmonės praeidami pro šalį nukreipdavo savo akis į gana įdomų triratį – tai gana gera trasporto rūšis. Žinoma nevisur su tokia technika išvažiuosi, bet vasaros metu, tai labai jau gera ir patogi.

,

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite