Angle down Atgal

Trakuose - svarbiausios irkluotojų kovos dėl kelialapių į jaunimo olimpines žaidynes

Tarptautinė irklavimo federacija (FISA) paskelbė, kad rugpjūčio 2-6 dienomis Trakuose vyksiantis pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempionatas bus pagrindinės atrankos į 2018-ųjų jaunimo olimpines žaidynes varžybos.

Jaunimo olimpinės žaidynės 2018-ųjų spalio 6-18 dienomis vyks Argentinos sostinėje Buenos Airėse.

Trakuose bus išdalinta didžioji dalis kelialapių į šias žaidynes, o paskutinių vietų jose savininkai bus išaiškinti 2018-aisiais per papildomas atrankos varžybas atskiruose žemynuose. Europiečiai jaunimo olimpinių žaidynių kelialapių dalybas užbaigs gegužės 26-27 dienomis Prancūzijoje.

Jaunimo olimpinėse žaidynėse irkluotojai varžosi tik dvejose rungtyse - vienviečių ir dviviečių be varininko. Iš viso olimpinėse varžybose dalyvaus po 48 irkluotojas ir irkluotojus, kurie turi būti gimę 2000 ar 2001 metais. Viena šalis į jaunimo olimpines žaidynes gali deleguoti daugiausia dvi valtis.

Vienviečių varžybose Argentinoje dalyvaus po 24 abiejų lyčių irkluotojus, o dviviečių - po 12 įgulų. Trakuose bus išdalinta po aštuonis kelialapius į abi jaunimo olimpinių žaidynių rungtis. Per papildomas atrankos varžybas europiečiai išsidalins po tris vietas vienviečių vaikinų ir merginų varžybose bei tik po vieną kelialapį į dviviečių lenktynes.

Pasaulio čempionate Trakuose Lietuvos rinktinei vienviečių varžybose atstovaus Eglė Bezzubovaitė ir Kasparas Keršanskas, o dviviečių be vairininko - Kamilė Kralikaitė ir Vytautė Urbonaitė bei Domantas ir Dovydas Stankūnai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite