Angle down Atgal

Tragiškoje avarijoje Trakų rajone žuvo alytiškių ekipažas: vienam buvo vos 17 metų

Trečiadienį vakare Trakų rajone susidūrus dviem lengviesiems ir vienam krovininiam automobiliui žuvo penki žmonės. Ketvirtadienį žiniasklaidoje paskelbta, jog visi žuvusieji – Alytaus gyventojai.

Alytaus „Dainavos“ futbolo komandos fanų bendruomenė „Dzūkų tankai“ pranešė, kad du žuvusieji buvo jos nariai.

„Šiandien alytiškius pasiekė tragiška žinia – vakarop iš Vilniaus į Alytų keliavęs 5 asmenų ekipažas pateko į tragišką avariją, kuri nusinešė visų penkių alytiškių gyvybes...

Tarp žuvusiųjų buvo ir du Dzūkų Tankų bendruomenės nariai – 18-metis Rokas ir 17-metis Deivydas.

Dzūkų Tankai reiškia gilią užuojautą žuvusiųjų šeimoms ir artimiesiems.

Ilsėkitės ramybėje, Rokai ir Deivydai, mes jūsų niekada nepamiršime“, – išplatintame pranešime rašo bendruomenė.

Sulaukus daug užklausų dėl paramos žuvusiųjų artimiesiems, „Dzūkų tankai“ pasidalijo, kaip galima pagelbėti nelaimės ištiktoms šeimoms.

„Sulaukėme begalės užuojautos žinučių ir klausimų, kaip padėti vakar tragiškai avarijoje žuvusių alytiškių šeimoms. Norėdami simboliškai prisidėti aukomis žuvusiųjų artimiesiems, tą padaryti galite šiomis sąskaitomis: 

Roko L. mokyklos mokinių tarybos prezidentės mama:
LT397300010024689831 JURGITA MILIENĖ
Paskirtis: AUKA ROKUI

Deivydo B. vaikystės draugas:
LT537300010152820274 KRISTUPAS TERTELIS
Paskirtis: AUKA DEIVYDUI

Šie asmenys yra arčiausiai artimųjų ir visas gautas aukas perduos žuvusiųjų šeimoms. Taip pat šį įrašą papildysime ir kitų žuvusių alytiškių artimųjų sąskaitomis“, – skelbia bendruomenė.

Visi penki žuvusieji vyko vienu automobiliu. Pirminiais duomenimis, tragiška nelaimė kilo, kai keliu važiuojantį automobilį „Citroen“ sumėtė, jis tuomet kliudė ta pačia kryptimi važiavusį „Fiat“ ir išstūmė jį į priešpriešinę eismo juostą, kuria atvažiavo vilkikas.

Kaip skelbia Policijos departamentas, eismo įvykio metu žuvo automobilio „Fiat“ 18-metis vairuotojas (g. 2002 m.) ir 17-os, 29-erių ir 37-erių vyrai, bei 27 metų moteris. Sužeistas ir į ligoninę nuvežtas „Citroëno“ vairuotojas.

Be to, į įvykio vietą vykusių gelbėtojų automobilis nuslydo nuo kelio ir apsivertė, tačiau žmonės nenukentėjo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite