Tradicinis moterų futbolo turnyras „Miss futbolistė 2020‘‘

Marijampolė

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

151539

Marijampolėje šiltai rudenišką spalio 24-tosios šeštadienį šurmuliavo daugiau kaip 120 moterų, neabejingų futbolui. Šią gražią dieną tradiciškai praūžė moterų futbolo turnyras, į kurį sugužėjo 10 komandų iš visos Lietuvos, kurios buvo suskirstytos pogrupiais pagal amžių.

I pogrupis 12 – 30 metų, kuriame žaidė komandos: Kauno ,,Imposteriai‘‘, Kupiškio TVM, Utenos ,,Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija‘‘ , MFK SC ,,Tauragė‘‘, Klaipdėdos ,,Karys.lt.‘‘.

II pogrupis 30 ir daugiau metų amžiaus grupė, kurioje žaidė: Šiaulių ,,FK mamukai‘‘, Vilniaus ,,JL Stars‘‘ , Kybartų ,,Sveikata‘‘, Marijampolės ,,MMFK Sūduva‘‘, Šiaulių ,,Ginstrektės damos‘‘.

Turnyre buvo varžomasis 7x7 dvejose aikštelėse, vienu metu žaidė 4 komandos. Pagal turnyro nuostatus komandos savo pogrupiuose sužaidė po 4 varžybas su kiekviena komanda, vienos varžybos truko 13 min. Sužaidus visas varžybas išaiškėjo kas toliau žais finale. Daugiausia taškų surinkusio dvi komandos varžėsi dėl 1-2 vietos, kitos dvi komandos surinkusios mažiau taškų žaidė tarpusavyje dėl 3-4 vietos.

I pogrupis: Kauno ,,Imposteriai‘‘ir MFK SC ,,Tauragė‘‘ šios komandos varžėsi dėl 1-2 vietos. Ir pirmąją vietą iškovojo MFK SC ,,Tauragė‘‘.

Dėl 3-4 vietos varžėsi Klaipėdos,, Karys.lt‘‘ su Utenos ,,Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija‘‘. Trečiąją vieta iškovojo po baudinių serijos Utenos ,,Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija‘‘,

II pogrupis: Dėl 1-2 vietos žaidė Šiaulių ,,Ginstrektė damos‘‘ su Vilniaus ,,JL Stars‘‘ po įtemptų kovų pirmąją vietą iškovojo Vilniaus ,,JL Stars‘‘ komanda.

Dėl 3-4 vietos žaidė Šiaulių ,,FK mamukai‘‘ su Marijampolės MMFK ,,Sūduva‘‘, ir trečiosios vietos nugalėtojomis po baudinių serijos tapo Šiaulių ,,FK mamukų‘‘ komanda.

,,Mis futbolistė 2020‘‘ turnyre tradiciškai moterys buvo apdovanoto įvairiausiomis dovanomis ir nominacijomis.

Nominacija ,,Miss stilingiausia futbolistė 2020‘‘ tapo šios moterys:

Erika Kaliunaitė iš Kupiškio, Laura Andrijauskytė iš Utenos, Rasa Stipurienė iš Klaipėdos, Diana Dulinskė iš Marijampolės, Rūta Masaitienė iš Kybartų, Donata Bučiūtė iš Tauragės, Inesa Šapauskienė iš Šiaulių, Jolita Kliučiūtė iš Kauno, Gabija Valiukevičiūtė iš Marijampolės, Rmantė Varnienė iš Šiaulių, Toma Dainauskaitė, Ieva Ivanauskaitė, Ieva Vasiliauskaitė iš Marijampolės.

Geriausiomis turnyro žaidėjomis tapo: Augustė Cvetkovaitė iš Utenos, Ir Aistė Jasaitė iš Klaipėdos.

Geriausiomis turnyro vartininkėmis tapo: Lina Geležauskienė iš Marijampolės ir Rasa Stupurienė iš Klaipėdos.

Turnyre varžėsi geriausi kamuolio žongliruotojai ir po jų pačiais geriausiais tapo : Gabija Valiukevičiūtė ir Faustas Gaidamavičius.

Turnyro organizatorė dėkoja teisėjams: Airidui Uleckui ir Edvinui Norkevičiu.

Dėkojame Marijampolės Sūduvos gimnazijai už stadioną ir dalyvių pasirūpinimą, persirengimo kambariais.

Apdovanojimais pasirūpino Marijampolės Apskrities futbolo federacija ir Mantas Babianskas.