Angle down Atgal

Tolerancijos diena progimnazijoje su studentais iš 10 skirtingų šalių

Nuo spalio mėn. pabaigos Aukštaitijos nacionaliniame parke vyksta tarptautiniai ERASMUS+ mokymai „Cross borders!“ Su KTU studentų atstovybe, vykdančia šį projektą, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir numatė bendras studentų ir progimnazijos moksleivių veiklas.

Projekte dalyvauja studentai net iš 10 skirtingų šalių – Lietuvos, Italijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos, Turkijos, Bulgarijos, Vengrijos. Veiklų dalyviai – studentai (18–35 metų amžiaus), dirbantys su jaunimu ir (arba) pabėgėliais / imigrantais.

Projektas surinko jaunus entuziastus, kurie kartu su Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokiniais paminėjo Tolerancijos dieną. 8 klasių mokiniams studentai pravedė 4 anglų kalbos pamokas, vyko bendras renginys, kurio metu buvo ugdomas ir plėtojamas supratimas apie migrantų integracijos į visuomenę galimybes, gilinamasi į įvairius migracijos aspektus ir judumo tendencijas Europoje, dalintasi patirtimi, skatinant kultūrinių ryšį ir bendradarbiavimą.

Mokiniai domėjosi užsienio šalių kultūra, migrantų integracija, įsijungė į bendras veiklas, patyrė pozityvaus ir tolerantiško bendravimo su užsieniečiais džiaugsmą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite