Angle down Atgal

To dar nebuvo: sudarytas skaniausių Lietuvoje šaltibarščių žemėlapis

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ sudarė skaniausių ir netradicinių Lietuvos šaltibarščių žemėlapį.

„Gastronominio turizmo patirtys paskanina kiekvieną kelionę. Užsieniečiams tikru atradimu Lietuvoje tampa šaltibarščiai, Italijoje laikomi estetiškiausia šalta sriuba pasaulyje.

Šios populiariausios Lietuvoje sriubos istorija yra ne mažiau ryški nei jos spalva. Pirmąkart paminėti daugiau nei prieš 300 metų, vadinti mėgstamiausia lietuvių sriuba, kurios būtina paragauti, kadaise gardinti vėžių uodegėlėmis, žvėriena arba žuvimi. O LDK didikai svečius po tolimos kelionės sutikdavo būtent su šaltibarščių lėkšte!

Šaltibarščių istorija tebetęsiama ir dabar. Keliaujant po Lietuvos regionus galima paragauti ne tik tradicinių, bet ir išskirtinių šaltibarščių – su aviečių alumi, mėsa, sūriu, ledais ar net šaltibarščių torto bei šaltibarščių salotų“, – skelbia „Keliauk Lietuvoje“.

Tarp įdomiausių – veganiški šaltibarščiai su saulėgrąžu ir anakardžių kefyru, šaltibarščiai su grietinės ledais, šaltibarščiai su fazanų kiaušiniais ir net šaltibarščiai su actu.

Atsisiųsti šaltibarščių žemėlapį galite čia>>>

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite