ligos, Zodiako ženklai, jautis, svarstyklės, avinas, ožiaragis, dvyniai, vandenis, žuvys, skorpionas, vėžys, mergelė, liūtas, šaulys
Angle down Atgal

Tipiškos Zodiako ženklų ligos. Apsaugokite save ir savo artimuosius

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo individualias savybes. Tai naudinga informacija, padedanti geriau orientuotis renkantis karjerą ar sprendžiant neigiamus charakterio aspektus. Be to, horoskope taip pat pateikiami duomenys apie visų atstovų sveikatą. Kiekvienas Zodiakas yra atsakingas už tam tikras materijos dalis, todėl kiekvieno jų ligos yra skirtingos. Todėl, žinodami apie Zodiako ženklų ligas, galite apsaugoti save ir savo artimuosius.

Zodiako ženklai ir jų ligos

Avinas

Jis turi stebėti inkstus, todėl patariama apriboti alkoholio vartojimą, geriausia jo atsisakyti visiškai. Svarbu laikytis dietos, nes yra virškinimo sutrikimų pavojus. Avinai dažnai serga peršalimo ligomis ir turi problemų dėl kraujospūdžio, sąnarių ir kaulų. Kadangi tai yra Marso pavaldiniai, jie yra nepaprastai užsispyrę. Tai neleidžia jiems nedelsiant kreiptis į gydytoją ar net vartoti vaistus. Noras viską įveikti savarankiškai gali pakenkti.

Jautis

Jis visada turi bėdų gerklėje, kakle, nugaroje, stubure, kojose ir lytiniuose organuose. Dėl nejudraus gyvenimo būdo galimas nutukimas, sutrinka medžiagų apykaita, kenčia širdis. Jautis yra toks pat užsispyręs kaip Avinas, tačiau fiziškai kūnas yra daug stipresnis. Jis retai peršąla. Jis pesimistas, todėl neklauso užuominų apie vaikščiojimo, ilgalaikio miego ir poilsio naudą. Šio Zodiako ženklo ligos niekada nepasireiškia, jei jo kasdieniniame gyvenime yra fizinis aktyvumas.

Dvyniai

Yra grėsmė plaučiams, sąnariams ir žarnoms. Yra dažni galvos skausmai, taip pat nervinis išsekimas. Dvyniams sunku išlikti ramybėje ir stabilume, nes jie nuolat nervinasi ir visada kažkur skuba. Visos problemos yra pagrįstos psichinės pusiausvyros stoka. Katalizatorius bus nuobodulys, vienatvė ar betikslis laiko praleidimas. Nemiga įmanoma dėl intensyvios smegenų veiklos dienos metu.

Vėžys

Šlapimo pūslė, krūtinė, inkstai ir keliai turi būti atidžiai tikrinami. Odos bėrimai atsiranda dėl to, kad jie yra per jautrūs. Fizinė būsena priklauso nuo emocinės, todėl visos jų ligos kyla dėl neigiamo mąstymo, depresijos ir liūdesio. Gijimą lemia teigiamas požiūris.

Liūtas

Tai yra širdingas asmuo, kuris nuolat nerimauja dėl visko ir skuba. Paprastai gana atsparus prieš įvairius negalavimus. Dažniausiai visas jo bėdas sukelia nelaimingi atsitikimai, pavyzdžiui, avarijos, lūžiai, kritimai ir kt. Visa tai yra lengvabūdiškumo ir nerūpestingumo rezultatas.

Mergelė

Plaučiai, žarnynas ir skrandis yra silpnoji jų grandis. Be to, gali būti paveikti kojų, pečių, rankų sąnariai ir apatinė nugaros dalis. Priežastis yra dažnas fizinis aktyvumas. Prie to galite pridėti amžiną pesimizmą, per didelę discipliną ir nervinį išsekimą. Su skrandžiu problemų nėra, nes Mergelė skrupulingai vertina tai, kas yra jos lėkštėje.

Svarstyklės

Tai subalansuotas Zodiako ženklas, todėl su jo psichine sveikata viskas gerai. Tinkamai prižiūrint kūnas taip pat nenukenčia, tačiau yra rizika, kad kils problemų kepenyse ar inkstuose. Todėl visi negalavimai kyla dėl alkoholio ar apetito neribojimo.

Skorpionas

Pavojus kyla nosiai, gerklei, kojoms ir nugarai. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas šioms kūno dalims. Kaip ir Liūtas, jis turi didžiulį jėgų ir gyvybingumo rezervą, todėl pervertina save. Galimas kraujotakos sistemos pažeidimas ir venų varikozė. Šio Zodiako ženklo ligos vėluoja, o jas išgydyti reikia daug laiko. Dėl potraukio pavojingiems nuotykiams linkę į lūžius ir mėlynes.

Šaulys

Verta stebėti plaučius, žarnyną, kepenis ir kaulų bei raumenų sistemą. Šaulys patenka į įvairias neigiamas situacijas dėl savo lengvabūdiškumo. Bet jis stebėtinai greitai sveiksta. Yra šansų gyventi rekordiškai ilgai, jei randa vidinę harmoniją ir tampa dėmesingesni bei atsargesni.

Ožiaragis

Kaulai ir sąnariai (keliai). Kai kurie šio ženklo atstovai turi pernelyg jautrią odą, todėl dažnai lankosi pas dermatologą. Yra komplikacijų dėl inkstų, žarnyno, nervų sistemos. Galvos skausmas taip pat nėra retas atvejis. Dantys gražūs ir lygūs, arba visi kreivi ir paveikti ėduonio. Bet visa tai labiau persekioja vaikus. Kiekvienais metais šio ženklo atstovai stiprėja ir senatvę sutinka visiškai sveiki.

Vandenis

Kraujagyslės, širdies ir kraujagyslių sistema. Ženklas sunkiai ištveria metų laikų kaitą, todėl vasarą būna nepaprastai karšta, o žiemą šąla. Dažniausiai jis mažai juda, o sapnuose kenčia nuo košmarų. Tai yra Urano vaikai, todėl reikia daugiau vaikščioti, leisti laiką gryname ore ir pakankamai išsimiegoti. Nuo vaikystės bus naudinga išmokyti vaiką sportuoti, kitaip jis, jau būdamas pilnametis, priešinsis bet kokiai veiklai.

Žuvys

Virškinimo traktas ir kepenys. Šio Zodiako ženklo ligos prasideda nuo mažens. Vaikas yra tylus, vangus, silpnas, blogai valgo, visada gali atrodyti mieguistas. Žuvys dažnai peršąla, yra plaučių uždegimo pavojus. Dauguma problemų kyla dėl to, kad jos paprasčiausiai nesirūpina savimi arba klysta dėl pavojaus laipsnio.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite