Angle down Atgal

Tinkama akumuliatoriaus priežiūra – ilgas tarnavimo laiko tarpas

Jeigu norite, kad Jūsų transporto priemonė Jums tarnautų labai ilgai ir tuo pačiu kokybiškai, nesukeltų jokių problemų – tokiu atveju labai svarbu skirti jai užtektinai dėmesio. Tiek, kiek reikia, kad mašinos poreikiai būtų patenkinti. O kai bus patenkinti jie – atitinkamai žmogus galės džiaugtis funkcionalia transporto priemone.

Svarbiausia mašinos dalis, kitais žodžiais tariant – jos širdis, yra akumuliatoriai. Būtent jų priežiūra dažnai reikalauja daugiausia laiko, tačiau skyrus tiek laiko, kiek reikia – mašina tarnaus be jokių gedimų Jums labai sėkmingai. Viena svarbiausių įrangų, kurią turi turėti kiekvienas transporto priemonės turėtojas – akumuliatoriaus įkroviklis. Jis padės net ir pačių ilgiausių kelionių metu jaustis saugiai, kad nusekus akumuliatoriui jis vėl greitai bus prikeliamas naujam gyvenimui ir mašina sėkmingai važiuos toliau. Tiesa, akumuliatoriams reikia skirti daugiau dėmesio nei tik jų įkrovimas tada, kai jis nustojo veikti.

Kas akumuliatoriui padės veikti geriausiai?

Patarimai – apačioje!

  1. Akumuliatorius jums tarnaus trumpiau nei priklauso tokiu atveju, jeigu kiekvieną dieną važiuojate labai trumpus atstumus. Paprasčiausiai ypač trumpi atstumai gadina akumuliatorius. Kai kuriais atvejais siūlome mieste naudotis viešuoju transportu, o ne važiuosi mašina ir nuolat sustoti prie šviesoforų.
  2. Žinoma, labai blogai, kai akumuliatoriai nėra iki galo įkraunami. Šiek tiek pakrovus ir skubant naudoti susidursite su greitesniu akumuliatoriaus susidėvėjimu. Akumuliatoriaus įkroviklis, jeigu turite jį namuose, veikia kokybiškai ir visiškai savarankiškai, tad jums neteks skirti savo laiko. Paprasčiausiai prijunkite ir palikite, kad įranga pilnai apsikrautų.
  3. Žiemos metu akumuliatoriai taip pat tampa jautresni, kadangi šaltis jiems nėra geras palydovas. Siūlome ant mašinos bent jau uždėti brezentą tokiu atveju, jeigu neturite kur jos laikyti. Jeigu akumuliatorius labai sušalo – tuomet jį išėmus reikia atšildyti prie namų radiatoriaus. Dažniausiai po to – pakrauti ir jis vėl sėkmingai veiks.
  4. Nepalikite įjungtos radijo bei šviesų, kurie krauna akumuliatorius. Siūlome nepamiršti, kad šiuolaikinės transporto priemonės, kuriose yra labai daug elektros prietaisų, taip pat reikalauja daugiau energijos, tad ir akumuliatoriai naudojasi kur kas intensyviau. Įvertinkite, ar ilgoje kelionėje ši įranga nepraras savo funkcionalumo.
  5. Jeigu norite, kad mašinos “širdis” Jums tarnautų kuo ilgiau – siūlome atidžiai ją rinktis. Būtinai įvertinkite detalias charakteristikas ir pasirinkite tokį, kuris konkrečiai labiausiai tinka pagal Jūsų transporto priemonę.

Akumuliatorius yra bene pati svarbiausia arba bent jau viena iš svarbiausių dalių, kuri gali užtikrinti, kad net ir pačios ilgiausios kelionės neturės jokios neigiamos potekstės. Akumuliatoriaus įkroviklis – pagalbininkas, kai jo labiausiai reikia. Suteikite sau galimybę jaustis visada apsaugotu. Juolab, kad įranga gana pigi, o pagalba tarnaus visada, kai Jums to labiausiai reikia.

Pagal bds.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite