Angle down Atgal

Tiltas per Šešupę vėl žydi margaspalviais žiedais

Marijampolės miesto centre, Vilkaviškio gatvėje, per Šešupę nutiestas tiltas vėl pražydo įvairiaspalviais gėlių žiedais. Į jubiliejinę, jau 10-ąją, akciją „Žydintis tiltas. Padovanok gėlę savo miestui!“ susirinko didelis būrys akciją kasmet remiančių marijampoliečių, visuomeninių organizacijų, įstaigų ir kolektyvų atstovų, taip pat ir politikų.

Šiais metais renginį organizavęs Marijampolės kultūros centras (MKC) pasirūpino, kad su gėlėmis tilto prieigose, Poezijos parke, prie paminklinio akmens V. Kernagio kūrybai, susirinkusius žmones prieš imantis gėlių sodinimo lydėtų šventiška nuotaika. Čia skambėjo Marijampolės lopšelio-darželio „Rūta“ auklėtinių deklamuojamos eilės, šoko MKC Želsvos skyriaus jaunosios šokėjos, dainavo Sasnavos skyriaus muzikinė grupė „Sasnava“, tarp susirinkusių sukiojosi policijos bičiulis šuo Amsis, lapiukas Lasiukas ir savaitgalį Marijampolę sudrebinsiančio „Cukrinio festivalio“ simbolis Cukrinukas.

Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis dėkodamas visiems, kurie remia gražią idėją ir miestui puošti dovanoja gėles, priminė, kad prieš 10 metų šios akcijos iniciatorė ir organizatorė buvo asociacijos Sūduvos kultūros fondas vadovė Daiva Klimavičienė. Ji kreipdamasi į susirinkusius teigė, kad ne kartą apie šią akciją yra girdėjusi klausimą „Kodėl tu tai darai?“ „Mano atsakymas labai paprastas – todėl, kad aš myliu savo miestą“, – sakė D. Klimavičienė. Dėkodama visiems, kurie 10 metų tiltui papuošti dovanojo ir sodino gėles, D. Klimavičienė juokavo, kad ši akcija paneigė visus apie suvalkiečius sklandančius mitus, nes suvalkiečiai moka dalintis.

Marijampolietis Seimo narys Dainius Gaižauskas, kreipdamasis į susirinkusius, teigė dalyvavęs visose akcijose – iš pradžių kaip policijos pareigūnas, vėliau jau kaip Seimo narys. Padėkojęs akcijos iniciatoriams ir visiems, kas prie jos prisideda, D. Gaižauskas kvietė visus gėles sodinti su meile. „Tegul jos auga ir žydi visų marijampoliečių ir miesto svečių džiaugsmui“, – sakė Seimo narys.

Po šventinės koncertinės įžangos žydinčias palergonijas remdami gražią iniciatyvą tiltui papuošti sodino Savivaldybės mero pavaduotojai Artūras Visockis ir Paulius Marozas, Administracijos direktorius Karolis Podolskis, Tarybos nariai, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Marijampolės apylinkės prokuratūros atstovai, Marijampolės moterų klubo „Zonta“ narės, Marijampolės vietos veiklos grupės pirmininkė Lina Mineikienė ir didžiulis būrys įvairių organizacijų atstovų bei tiesiog savo miestą mylinčių marijampoliečių. Jiems talkino Marijampolės profesinio rengimo centro moksleiviai.

Ričardo Pasiliausko nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite