Angle down Atgal

Tikrinama, kaip šiauliečiai laikosi karantino

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir teisėtvarkos bei Miesto koordinavimo skyriaus specialistai darbo dienomis ir savaitgaliais vykdo prevencinius reidus Šiaulių mieste: tikrina asmenis, kurie privalo laikytis saviizoliacijos (yra raštiškai įsipareigoję), taip pat kontroliuoja, kaip karantino metu nustatytų draudimų laikymosi prekybininkai, ar nėra žmonių susibūrimų viešose vietose.

Net ir savaitgalį karantino reikalavimų laikymąsi prižiūrintiems specialistams darbo netrūksta. Reidus vykdantys darbuotojai iš automobilio transliuoja ir garsinius pranešimus gyventojams, įspėjančius apie savisaugos priemones, būtinybę be reikalo nesilankyti viešose vietose, taip pat – reikalavimą išlaikyti atstumą nuo kitų asmenų, tinkamai dezinfekuoti rankas ir paviršius.

Nepaisant tikrai pavasariško oro, pastebėta, kad miestiečiai karantino metu nustatytų draudimų laikosi, todėl šeštadienį administracinių nusižengimo teisenų nepradėta. Miestas pustuštis, tik prie Talkšos ežero nemažai žmonių, tačiau dauguma jų su kaukėmis, išlaikomi reikiami atstumai.

Tačiau trys saviizoliuotis turėję asmenys nerasti savo nurodytose saviizoliacijos vietose, todėl informacija perduota policijai. Už draudimų laikymosi nevykdymą gresia administracinė arba net baudžiamoji atsakomybė.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite