Angle down Atgal

TIESIOGIAI per Etaplius.lt: spektaklis vaikams su magijos triukais ir akrobatikos elementais „Tegyvuoja, Lambertas!“

Valstybinis Šiaulių dramos teatras dovanoja nemokamus online spektaklius. Šiandien kartu su vaikais žiūrėkite spektaklį su magijos triukais ir akrobatikos elementais „Tegyvuoja, Lambertas!" pagal Dž. Rodarį (rež. A. Gluskinas). Jau 16.00 val. per Etaplius.lt arba www.vsdt.lt ir teatro Facebook paskyroje @VSDTeatras.

Apie spektaklį

Režisierius – Antanas Gluskinas

Dailininkė – Anželika Šulcaitė

Iliuzionistinių triukų konsultantas – Mario Tarasini

Iš italų kalbos vertė - Audrius Musteikis

Stebuklinga ir magiška senio niurzglio gyvenimo istorija vaikams nuo 4 metų pagal Džanio Rodario apysaką-pasaką „Dusyk gyveno baronas Lambertas“

Kas nutiktų jei visi ištarti žodžiai imtų pildytis, o sugalvoti norai taptų realybe? Būtent taip nutiko baronui Lambertui, senutėliui turtuoliui, ieškojusiam amžinojo gyvenimo recepto. Nugirdęs dykumos išminčiaus žodžius, kad „žmogus, kurio vardas minimas, išlieka gyvas “, Lambertas liepia savo pavaldiniams nuolat kartoti jo vardą: Lambertas, Lambertas, Lambertas… Ir iš tiesų, baronas atjaunėja – iš šimtamečio senuko pavirsta stipriu ir žaviu jaunuoliu. Tačiau paaiškėja, kad tobulai paraidžiui išsipildžiusi svajonė į Lamberto gyvenimą įneša daugiau sumaišties, painiavos ir nesusipratimų, nei amžinos laimės ir džiaugsmo.

Italų rašytojo Džanio Rodario vardą visame pasaulyje išgarsino tokie kūriniai kaip „Čipolino nuotykiai“, „Pasakojimai telefonu“. „Tegyvuoja Lambertas!“ – žaisminga nuotykių pasaka, sukurta pagal šio garsaus autoriaus apysaką „Dusyk gyveno baronas Lambertas“. Spektaklyje stebuklinga barono Lamberto atjaunėjimo istorija pinsis su cirko, akrobatikos ir triukų elementais, akį džiugins įspūdingi veikėjų kostiumai. Spektaklio erdvė, primenanti cirko areną, pakvies mažuosius į spalvingą vaizduotės, fantazijų ir žodžio magijos pasaulį, kur sužinosite, kaip svarbu ne tik klausyti, bet ir teisingai suprasti tai, ką girdime.

Premjera – 2017 m. gruodžio 17 d., 2018 m. sausio 28 d.

Video transliacija 2020-03-29 d. nuo 16:00 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite