Angle down Atgal

Termosai: kur naudoti ir kaip išsirinkti?

Termosai – universali priemonė, padedanti išlaikyti norimą gėrimų ar maisto temperatūrą. Jie puikiai tinka tiek kasdienai, tiek ruošiantis į iškylas ar keliones. Be to, tai tinkamas pasirinkimas besirūpinantiems ekologija ir propaguojantiems tvarų vartojimą. Termosų asortimentas šiandien – itin platus. Keletas patarimų gali padėti išsirinkti lengviau.

Plačios panaudojimo galimybės

Vis dar svarstote, kuo naudingas termosasir kur jis gali būti panaudojamas? Štai keletas idėjų, galinčių išsklaidyti abejones.

Nepamainomas kompanionas kasdieną

Šis temperatūrą išlaikantis indas gali tapti nepamainomu reikmeniu, palengvinančiu ankstyvus rytus, kai reikia ruoštis į darbą – juk ne visada pakanka laiko kavai ar arbatai išgerti. Termosą labai patogu pasiimti su savimi ir mėgautis karštu gėrimu tiesiog pakeliui į darbą. Be to, dėl išskirtinių dizaino savybių ši priemonė gali lengvai papildyti įvaizdį ir net jį pagyvinti. Svarbu paminėti ir tai, kad maistui skirti termosai labai praverčia pietaujantiems darbe, kai nėra galimybės pasišildyti maisto.

Patikimas kelionių palydovas

Patvarus ir patikimas termosas dažnai praverčia ir įvairiose kelionėse. Jį patogu gabenti, nes sandarus dangtelis neleidžia skysčiams išsilieti. Tad tikimybė, kad važiuodami automobiliu, traukiniu ar kita transporto apsiliesite smarkiai sumažėja. Verta atkreipti dėmesį, kad termosai su ant viršaus esančiu puodeliu ypač naudingi besiruošiantiems į iškylą gamtoje, kur garuojančia arbata galite dalintis su draugais ar šeima.

Kaip išsirinkti?

Aspektų, kuriuos reikėtų apsvarstyti renkantis naują termosą, yra pakankamai nemažai, todėl vertėtų į tai pažvelgti atsakingai. Atsižvelgdami į juos galite kur kas paprasčiau išsirinkti ne tik ilgaamžį, bet ir stilingą daiktą.

Geras temperatūros išlaikymas

Vienas iš pirmųjų dalykų, į kurį verta atkreipti dėmesį – geros izoliacinės savybės. Tikrai ne visada būtina, kad termosas išlaikytų gėrimą karštą ar šaltą visą dieną, tačiau jei atvykus į darbą jūsų kava yra jau atvėsusi – tikriausiai turima priemonė nėra labai kokybiška. Geriausiais pasirinkimas ieškantiems ilgaamžio sprendimo – indas su dviguba nerūdijančio plieno sienele.

Sandarus uždarymas

Tikriausiai ne vienam bent kartą yra tekę patirti jausmą, kai iš nesandariai uždaryto kelioninio puodelio išsilieja gėrimas. Ypač nemalonu, kai indas laikomas rankinėje ar kuprinėje, o ten esantys daiktai sušlampa ir yra sugadinami. Tinkamas temperatūrą išlaikantis indas turėtų būti sandarus, o gerdami iš jo neturėtumėte jausti baimės, kad gėrimas išsipils. Kai kurios tokio tipo priemonės turi specialią užrakinimo sistemą, užtikrinančią saugumą net ir tada, kai termosas apvirsta.

Galimybė naudotis viena ranka

Jei planuojate naudotis termosu ir važiuodami automobiliu, rekomenduojama atkreipti dėmesį, ar yra galimybė indą naudoti viena ranka. Patogiausia, kad šis indas atsidaro mygtuko paspaudimu – taip galite išvengti papildomo blaškymosi ir ramiai mėgautis šiltu ar šaltu gėrimu.

Patvari konstrukcija

Per rytinį skubėjimą itin paprasta netyčia numesti termosą nuo spintelės. Patvarūs plieniniai temperatūrą išlaikantys indai gali atlaikyti net keletą tokių smūgių neprarasdami sandarumo. Taigi, investuodami į brangesnį produktą juo džiaugsitės ilgesnį laiką.

Paprasta priežiūra

Kai kuriuos termosus saugu plauti ir indaplovėje, o tai itin patogu ir paprasta. Renkantis priemones, kurias galima plauti tik rankomis, vertėtų atkreipti dėmesį, kad termosas turėtų plačias, lengvai prieinamas angas, kurias būtų lengva išvalyti.

Jei vis dar neturite termo puodelio ar indo maistui, verta apsvarstyti galimybę jį įsigyti. Juk tai puiki priemonė, galinti palengvinti jūsų kasdienybę.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite