Angle down Atgal

Teisingumo jausmas pagal Zodiako ženklą

Ne visiems Zodiako ženklams yra būdingas vienodas teisingumo jausmas: vieni už teisybę kovoja „nagais ir dantimis“, kiti yra linkę kažko nematyti, negirdėti, nutylėti ar palaukti kol viskas išsispręs savaime. Taigi, kaip teisingumą supranta kiekvienas Zodiako ženklas?

Avinas

Avinas yra temperamentingas Zodiako ženklas, tai ugnies vaikas. Šio ženklo atstovui nesvetimas teisingumo jausmas, - jeigu Avinas pastebės nesąžiningą požiūrį į aplinkinius ar save, jis tikrai nenutylės ir „pastatys blogietį į vietą“. Po Avino ženklu gimę žmonės yra linkę ginti silpnesnius už save, net jeigu reikėtų įsivelti į muštynes. Tiesa jų geri norai ne visada būna teisingai suprasti aplinkinių, mat iš šono gali atrodyti, kad Avinas tiesiog kiša nosį ne į savo reikalus. Tačiau Avinui tai nė motais – su skriaudėjais jis kovoja itin nuožmiai. Tiesa tesėti pažadus šio ženklo atstovui ne visada pavyksta laiku, nes jo gyvenime dažnai nutinka kas nors nenumatyto.

Jautis

Nors ir teigiama, kad tik iš ginčų gimsta tiesa, tačiau Jaučiai tam nepritartų. Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai vengia konfliktinių situacijų – jie mieliau renkasi tylą, kuri kartais būna iškalbingesnė už tūkstančius žodžių, tačiau kovoje už teisybę jie gali parodyti savo ragus ir net būti agresyvūs. Šio Zodiako ženklo atstovai negali pakęsti neteisybės – jei reikės, Jautis tikrai stos į kovą už silpnesnį ir tada jo kelyje geriau nesipainioti. Jaučius ypatingai erzina empatijos jausmo neturintys žmonės.

Dvyniai

Dvyniai dažnai turi padidintą teisingumo jausmą, be to jie yra iš tų žmonių kurie geba išklausyti ir užjausti. Šio Zodiako ženklo atstovai tai daro labai nuoširdžiai, todėl į juos dažnai kreipiasi tie, kurie nori būti išklausyti ir tikisi išgirsti teisingą nuomonę. Tačiau, jeigu kalbant apie juos pačius, Dvynių ženklo atstovai visuomet mano, kad jie yra teisūs, ir niekas jų nuomonės nepakeis. Jei užsitrauktumėte Dvynių nemalonę, geriau nesirodykite jų kelyje.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovai nekvaršina sau galvos dėl neteisybės kuri nesusijusi su jais, tačiau prireikus jie gali pagelbėti. Visgi Vėžys tikrai nepakęs, jei bus skubinamas imtis veiksmų, todėl jo pagalbos gali tekti palaukti. Jei Vėžys pastebi neteisybę, niekuomet nesielgia pernelyg spontaniškai: šio Zodiako ženklo atstovams reikia šiek tiek laiko, kad galėtų priimti sprendimą, jiems naudinga pakovoti už teisybę ar ne. Tiesa, kartais Vėžiai taip ir nesiima jokių veiksmų.

Liūtas

Liūtas tiesiog negali pakęsti melo, todėl už teisybę kovoja nagais ir dantimis. Jei bent kartą jam pameluosite, pasitikėjimą prarasite amžiams – nepadės net ir labai nuoširdus atsiprašymas. Šio Zodiako ženklo atstovai laikosi nuostatos, kad jei įmanoma kažką pakeisti, būtina imtis veiksmų. Liūtai tikrai nesitaikstys su neteisybe darbe ar universitete – prireikus pakels ant kojų visą vadovybę, ir galiausiai pasieks savo tikslą.

Mergelė

Mergelės siekia, kad pasaulis būtų gražesnis, todėl kova už teisybę joms atrodo savaime suprantamas dalykas. Savo analitinio proto dėka jos geba viską pasverti ir išanalizuoti, todėl visada žino, kas teisus, ir moka siekti teisingumo. Nors šio Zodiako ženklo atstovai dažnai yra šiek tiek naivūs ir į pasaulį žvelgia pro rožinius akinius, tačiau būtent tai jiems padeda kelyje į tikslą. Mergelės norėtų, kad visame pasaulyje neliktų jokios neteisybės, todėl jos nuolat suka galvą, ką galėtų pakeisti.

Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta nurodinėti kitiems, kaip jie turėtų elgtis. Šio Zodiako ženklo atstovai savo elgesio nelinkę laikyti pavyzdžiu, tačiau iš kitų žmonių tikisi sąžiningumo ir teisingumo. Jei Svarstyklės pastebėtų neteisybę, tikrai nenutylėtų – kartais šio Zodiako ženklo atstovai gali užvirti tikrą pragarą. Tiesa jeigu paaiškės, kad Svarstyklės suklydo, atsiprašymo nesulauksite.

Skorpionas

Skorpionai yra tikri teisybės ieškotojai – net ir tuomet, jei tektų susidurti su milžiniškomis kliūtimis, šio Zodiako ženklo atstovai tikrai nenuleistų rankų. Teisingumas – viena svarbiausių Skorpiono vertybių, todėl jo siekiama bet kokia kaina. Šio Zodiako ženklo atstovai negali pakęsti pataikūnų ir ne visada adekvačiai priima kritiką.

Šaulys

Šaulys pasižymi stipriu teisingumo jausmu bei pagarba jį supantiems žmonėms, tačiau Šaulio manymu ne visada yra verta kovoti už teisybę, ypač jeigu tai neatneš pageidaujamo rezultato. Kartais šio zodiako ženklo atstovai yra linkę prisitaikyti ir palaukti kol situacija išsispręs savaime ir teisingumas triumfuos. Reikėtų paminėti, kad Šaulys nuoširdžiai tiki karma ir tuo, kad už visą blogį bus atlyginta iš aukščiau. Tiesa kuklumo ir gebėjimo pripažinti savo klaidas šiam Zodiako ženklui trūksta.

Ožiaragis

Ožiaragis - tai labai protingas ir atsakingas Zodiako ženklas, puikiai žinantis gyvenimo įstatymus ir nepažeidžiantis moralės normų. Ožiaragiai retai pasiduoda emocijoms ir niekada netampa savo momentinių norų vergais. Jie vadovaujasi protu bei teisingumu bet ne širdimi. Ožiaragiai labai vertina žmones, kurie laikosi duoto žodžio. Jei neištesėtumėte duoto pažado, šio Zodiako ženklo atstovas tikrai parodytų savo ragus, ir dar ilgai primintų apie patirtą skriaudą. Beje Ožaragiai yra labai užjaučiantys ir linkę ieškoti teisybės – net ir tada, jei tai nėra su jais tiesiogiai susiję. Ožiaragis visada išties pagalbos ranką, ir visai nesvarbu, ar reikės pagelbėti giminaičiui, ar visiškai nepažįstamam žmogui.

Vandenis

Vandenis yra pratęs plaukti pasroviui, todėl nekvaršina sau galvos dėl teisingumo, ypač jeigu tai nesusiję su juo. Teisybės jis ieškos tik tuo atveju, jeigu tai bus itin asmeniška, o visa kita – ne jo reikalas. Šio Zodiako ženklo atstovai ne visada yra linkę padėti, tačiau tuomet, jei Vandenis duos pažadą, galite tikėtis, kad jis bus ištesėtas.

Žuvys

Žuvys tiesiog negali pakęsti neteisybės, tačiau realių veiksmų apginti tiesai imamasi tikrai ne visada. Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai gyvena savo svajonių bei fantazijų pasaulyje ir nuoširdžiai tiki būtent savo sugalvota tiesa. Beje Žuvys yra linkusios švaistytis pažadais, tačiau juos ištesėti ne visada pavyksta laiku. Kartais tam prireikia daugiau pastangų, nei buvo tikėtasi, tačiau negalvokite, kad Žuvys pamiršo savo pažadus.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite