Angle down Atgal

Galima teikti siūlymus apdovanoti Atminimo ženklu „Už nuopelnus Žemaitijai“

Apdovanojimui Atminimo ženklu „Už nuopelnus Žemaitijai“ teikiami asmenys yra įvertinami už reikšmingus, išliekamąją vertę turinčius, įsimintinus darbus Žemaitijai, už nuopelnus ir pasiekimus įvairiose veiklose stiprinančiose Žemaitijos tapatybę, istorinę atmintį, kalbą, Žemaitijos kaip istorinės Europos žemės gyvybingumą šiuolaikiniame pasaulyje.

Apdovanojimas gali būti teikiamas Lietuvos Respublikos ir užsienio šalių piliečiams, savo pasiekimais bei autoritetu garsinantiems istorinę Europos žemę – Žemaitiją, savo veikla ženkliai prisidedantiems prie šio krašto gerovės ir klestėjimo.

Kandidatus siūlyti gali juridiniai ar fiziniai asmenys, kurie turi pateikti reikiamus dokumentus:

1. Laisvos formos siūlymą;

2. Kandidato gyvenimo aprašymą (CV);

3. Išsamų pastarųjų metų veiklos, reikšmingų, išliekamąją vertę turinčių darbų, nuopelnų aprašymą, nurodant apdovanoti siūlomos veiklos mastą ar pobūdį, trukmę, sprendimų įtaką arba vaidmenį visuomenėje (bendruomenėje).

Prašome siūlymus ir prie jo pridedamus dokumentus siųsti Lietuvos paštu, elektroniniu paštu (egle.maciene@telsiai.lt; administracija@kpbiblioteka.lt) arba pristatyti iki 2019 m. gruodžio 1d. adresu: Telšių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyrius (317; 308 kab.), Telšių rajono savivaldybė, Žemaitės g. 14, LT-87133 Telšiai.

Daugiau informacijos:

Eglė Macienė , tel. nr. 8 646 39486, el. p. egle.maciene@telsiai.lt; Vida Urnikienė tel. nr. 8 672 12472, el. p. administracija@kpbiblioteka.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite