Angle down Atgal

Tauragėje atsiras didžiausia Lietuvoje smėlio dėžė

Tauragės miesto centre netrukus turėtų išdygti neįprastas statinys – didžiulė smėlio dėžė.

Šis traukos objektas turėtų stebinti miesto svečius savo dydžiu – numatoma, kad į ilgį ir į plotį dėžė sieks 20 metrų – ji bus tokio ilgio kaip du autobusai. Tikėtina, kad labiausiai tuo patenkinti bus turistai ir miestiečiai su vaikais.

„Tauragės rajono savivaldybė nuolatos investuoja į infrastruktūrą, šventes ir švietimo programas, kad miestas būtų patrauklus jaunoms šeimoms kurtis. Todėl tauragiškių pasiūlytą didžiausios smėlio dėžės idėją apsvarstėme ir nusprendėme ieškoti galimybių jai įgyvendinti“, – pasakojo Tauragės savivaldybės atstovas Kasparas Bertašius.

Jis sakė tikintis, kad ši smėlio dėžė taps išskirtiniu traukos centru ir susibūrimo vieta tiek vaikams pažaisti, tiek tėveliams pabendrauti.

Planuojama, kad didžiausia Lietuvoje smėlio dėžė bus pastatyta šią vasarą Tauragės pilies aikštėje. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai, nes tai miesto centras, kuriame vyksta didžiausi žmonių susibūrimai, ją lengviausia pasiekti iš įvairių miesto vietų.

„Šiuo metu ieškoma būdų, kaip tinkamai reikėtų eksploatuoti šį statinį, vertinami techniniai sprendimai ir skaičiuojama sąmata“, – pasakojo atstovas.

Projektas būtų įgyvendinamas Tauragės rajono savivaldybės ir rėmėjų lėšomis.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite