Angle down Atgal

TAU užbaigė mokslo metus

Gegužės 22 d. Pakruojo Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) lankytojai šventė mokslo metų pabaigą.

Šiais metais studijas baigė 65 senjorai, jiems įteikti studijų baigimo pažymėjimai. Pasveikinti TAU lankytojų nuvyko mero pavaduotojas V. Kacilevičius. Apie mokymosi galimybes kalbėjo Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro direktorė ir TAU vadovė R. Juozapavičienė. Susirinkę senjorai nenuobodžiavo: dalyvavo refleksijoje „Ką prisimename iš nuotraukų“ (malonūs prisiminimai iš susitikimų, išvykų, švenčių).

Trečiojo amžiaus universiteto veiklų metodininkė R. Leimontienė ir psichologė I. Jankauskienė pristatė, kaip sekėsi įgyvendinti projektą (Pakruojo švietimo centras yra pasirašęs sutartį su Švietimo mainų paramos fondu dėl suaugusiųjų personalo mobilumo projekto „Veiklų senjorams įvairovės ir kokybės užtikrinimas stiprinant švietėjų kompetencijas“ pagal Erasmus+ programos 1 pagrindinį veiksmą – asmenų mobilumas mokymosi tikslais finansavimo). Projekto įgyvendinimo laikotarpiu Trečiojo amžiaus universiteto klausytojams buvo organizuojami anglų kalbos mokymai ir užsiėmimai emocinės sveikatos temomis.

TAU lankytojai 2018–2019 m. m. išklausė 10 paskaitų sveikatos temomis, mokėsi skaitmeninio raštingumo 8 susitikimai (24 akad. val.), mokėsi odos ir tekstilės amato, suorganizuotos 2 kelionės – senjorai apsilankė Linkuvos gimnazijoje, socialinėse įstaigose ir Pakruojo rajono savivaldybės Garbės pilietės L. Stulgienės kvietimu buvo nuvykę į Vyriausybės rūmus.

Senjorai išėjo po renginio su viltimi, kad galės ir kitais metais tęsti gyvenimo studijas, nes, kaip sakė Aristotelis, „Mokymasis yra geriausia apsaugos priemonė nuo senatvės.“

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite