Angle down Atgal

Tartasi dėl daugiabučiuose namuose esančių butų pritaikymo neįgaliesiems

Pakruojo rajono savivaldybės administracija siekia dalyvauti projekte įgyvendinat pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę Nr.08.1.1-CPVA-V-427 „Institucinės globos pertvarka: investicijos į infrastruktūrą“.

Rugpjūčio 14 d. pavakaryje savivaldybės administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Daiva Rutkevičienė susitiko su Pakruojo miesto P. Mašioto gatvės 43 namo gyventojais. Tartasi dėl pritarimo savivaldybei priklausantį butą namo pirmajame aukšte pritaikyti neįgaliesiems, kuriame bus įkurti bendruomeniniai vaikų globos namai. Juose numatoma apgyvendinti vaikus iš Pamūšio Šv. Antano Paduviečio parapijinių vaikų globos namų. Susitikimo metu kalbėtasi ir dėl dar vieno privataus buto pritaikymo neįgaliajam.

Rugpjūčio 18 d. savivaldybės administracijos direktorė, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja ir Dovilė Pašakinskienė, Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyriaus pirmininkė, kalbėtis dėl būsto pritaikymo neįgaliesiems nuvyko ir į Petrašiūnus. Su Stoties g. 8 namo gyventojais tartasi dėl daugiabučio namo buto Nr. 1 patalpų remonto ir jų pritaikymo vaikų dienos centrui.

Rugpjūčio 29 d. savivaldybės tarybos posėdyje bus teikiamas sprendimo projektas „Dėl pritarimo projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Pakruojo rajono savivaldybėje“ įgyvendinimui“. Tarybai pritarus, savivaldybės administracija rengs ir teiks paraišką bei kitus dokumentus, reikalingus projekto įgyvendinimui, bei atliks visas su projekto įgyvendinimu susijusias veiklas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite