Angle down Atgal

Tarptautinis vaikinų krepšinio turnyras „Simono Daukanto taurė 2019“

Šių metų, spalio 10 dieną, Simono Daukanto gimnazijoje, vyko tarptautinis vaikinų krepšinio turnyras „S.Daukanto taurė 2019“. Turnyre dalyvavo Simono Daukanto gimnazijos, Didždvario gimnazijos, Rygos valstybinės 1 gimnazijos ir Rygos 49 vidurinės mokyklos vaikinų komandos.

Turnyre rungtyniavo 4 komandos, suskirstytos į du pogrupius. Pogrupių nugalėtojai žaidė dėl pirmos - antros vietų, o pralaimėjusios komandos žaidė dėl trečios - ketvirtos vietų. Atkaklioje kovoje į finalą pateko abi - mūsų svečių iš Rygos komandos. Jų tarpusavio dvikovą ir nugalėtojų taurę, rezultatu 83:74, iškovojo Rygos pirmoji valstybinė gimnazija. Trečiąją vietą laimėjo Šiaulių Didždvario gimnazijos vaikinų komanda, o Daukantiškiai liko ketvirti. Tritaškių metimo konkursą laimėjo Didždvario gimnazijos dvejetas - Denas Miliūnas ir Armandas Brazys. Geriausiu S.Daukanto gimnazijos žaidėju pripažintas - Modestas Ubavičius.

Tai puiki krepšinio šventė - audringais plojimais, skanduotėmis, žaidžiančius krepšininkus, aktyviai palaikė gimnazijos bendruomenė.

Parengė kūno kultūros mokytoja Ingrida Bartašienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite