Angle down Atgal

Tarptautinis patrulis sulaikė į Lietuvą vykusius Moldovos ir Kazachstano piliečius

Lenkijoje bendras šios šalies ir Lietuvos pasieniečių patrulis sulaikė Moldovos pilietį, kuris patikros metu pateikė, įtariama, suklastotą vairuotojo pažymėjimą. Taip pat įkliuvo kartu su moldavu vykęs keleivis iš Kazachstano, neturėjęs legaliai kelionei privalomų dokumentų.

Trečiadienį Lenkijos teritorijoje ties Budzisku pasirinktinius patikrinimus vykdė bendras Lenkijos Rutka-Tartak ir VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardų pasieniečių ekipažas.

Kontrolės metu pareigūnai patikrinti sustabdė Lietuvos link vykusį automobilį „Volkswagen Tuareg“, pažymėtą lietuviškais registracijos numeriais. Vairuotojas, 31-erių Moldovos pilietis, be kitų dokumentų, pateikė ir savo šalies vairuotojo pažymėjimą. Pasieniečiai nustatė, kad šis dokumentas, įtariama, yra klastotė.

Taip pat paaiškėjo, jog kelionės tęsti negali ir kartu vykęs keleivis. 39 metų Kazachstano pilietis teturėjo savo asmens tapatybės kortelę. Šio dokumento nepakanka minėtos valstybės piliečiams atvykti ir teisėtai būti Šengeno erdvėje.

Šio įvykio aplinkybes aiškinasi Lenkijos sienos apsaugos tarnybos pareigūnai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite