Angle down Atgal

Tarptautinę vaikų gynimo dieną – žygis dviračiais

Šiandien visame pasaulyje minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga Druskininkuose jau antrą kartą organizuotas dviračių žygis, kuriame dalyvavo daugiau kaip 200 Druskininkų savivaldybės mokinių ir darželio auklėtinių.

Druskininkų sporto centro inicijuota akcija – ne tik smagi atrakcija, bet kartu ir prevencinė priemonė, prieš vasaros atostogas vaikams primenanti apie saugumą ir atsakingumą keliuose.

Prie starto linijos su vasaros pradžia visus pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. Vaikams savivaldybės vadovai linkėjo smagių žygio akimirkų bei saugios ir įspūdžių kupinos vasaros. Susirinkusiuosius taip pat sveikino Druskininkų sporto centro vadovas Vilmantas Matkevičius, Visuomenės sveikatos biuro vadovė Inga Kostina. Druskininkų policijos komisariato atstovai vaikams priminė saugaus važiavimo dviračiais taisykles.

Visiems žygio dalyviams įteiktos saugios liemenės. Mažiausiems žygio dalyviams jas apsivilkti padėjo savivaldybės vadovai, Sporto centro ir Policijos komisariato atstovai.

Žygio dalyviai finišuos Jaunimo užimtumo centre, kur jų laukia įdomios veiklos .

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite